Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nesen rakstījām par pasaulē plānāko klēpjdatoru – MacBook Air , kurš korpusa platākajā vietā ir tikai 1.94 centimetru šaurs tā svars ir 1.36 kilogrami. Tāpat arī lasītājus informējām, par to, ka kompānija Lenovo gatavo konkurentu Apple produktam – ThinkPad X300. Šoreiz vēlamies jūs iepazīstināt ar sīkāku informāciju par Lenovo produktu.
Lenovo izstrādātais klēpjdators ThinkPad X300 ir tikai 1.13 kilogramus smags un 2.33 centimetrus šaurs. Lai arī ThinkPad X300 ir nedaudz platāks par MacBook Air, tam ir vairāk lietotājam noderīgu funkciju, piemēram , iebūvēts DVD diskdzinis un noņemams akumulators. Jāpiemin, ka Apple ražotajam datoram nav iebūvētā diskdziņa – tā vietā tiek piedāvāts iegādāties usb risinājumu par 99 ASV dolāriem.


Lenovo ThinkPad X300

MacBook Air nav noņemama akumulatora, kas varētu radīt neērtības tiem lietotājiem, kas bieži lieto datoru, nodrošinot to ar strāvu tieši no akumulatora, jo mums visiem labi zinās, ka tie ar laiku nolietojas. Apple lietotājiem piedāvā tikai vienu USB portu, savukārt Lenovo dators ir apveltīts ar veseliem trim.

X300 ir apveltīts ar 2.0 gigahercu “Dual Core Hybrid LV” procesoru, 13.3 collu ekrānu ar LED aizmugurapgaismojumu. Operatīvā atmiņa ir paplašināma līdz pat 4 gigabaitiem. Pircējam ir iespēja izvēlēties starp 64 gigabaitu SSD disku ( flash disks ) vai standarta cieto disku. Jāpiebilst, ka šim klēpjdatoram ir iebūvēta tīmekļkamera un tas atbalsta daudzus bezvadu savienojumus – Bluetooth, Cingular HSDPA ( 3. paaudzes mobilo sakaru tīkla standarts ) un WiMAX ( bezvadu interneta modulis) , kas padarīs šo klēpjdatoru vēl mobilāku.

Piedāvājam aplūkot abu klēpjdatoru salīdzinājumu

Lenovo klēpjdatora cenas, attiecīgi 2700 ASV dolāri ar vājāku akumulatoru un bez diskdziņa, vai arī 3000 ASV dolāri ar standarta akumulatoru un diskdzini. Diemžēl pagaidām nav ziņu par to, kad produkts varētu būt pieejams Latvijā.

Izsaki savu viedokli