Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pagaidām ļoti veiksmīgā iPhone aizsegā Apple, iespējams, gatavo vēl vienu modernu “i tālruni”, kas gan nebūšot tik neganti dārgs un ekskluzīvs. Ja vienmēr esat sapņojis par stilīgu Apple mobilo tālruni, bet nesen kā iznākušais Apple iPhone jums šķiet pārāk dārgs pirkums, varbūt vēl nav vērts atmest cerības un šo sapni izdosies piepildīt arī ar mazākām finansēm. Nupat, kā vairākos interneta mēdijos vēja soļiem izplatījušās ziņas, par Apple plāniem pārsteigt pasauli ar vēl vienu iPhone, precīzak izsakoties, iPhone mazo brālīti jeb “iPhone nano”, kā to dēvē paši tenku aizsācēji.

Mp3 atskaņotāju saimē pievārds “nano” raksturo iPod saimes vidēji lielo pārstāvi iPod nano, kas ir ievērojami šaurāks un plānāks nekā pilnizmēra iPod. Līdzīgu lomu vārds “nano” varētu spēlēt arī jaunā iPhone nosaukumā, jo pēc visa spriežot, otrais iPhone būs mazāks, tehnoloģiski piezemētāks un, protams, arī manāmi lētāks nekā pašreizējais modelis.

Tenku aizsākums meklējams tikai pāris dienu senā pagātnē – 5. jūlijā, kad Apple pieteica patentu par “multifunkcionālu, kompaktu ierīci ar apaļu skārienjūtīgu ievadlauku.” No patenta pieteikumā iegūstamās informācijas izriet, ka šī multifunkcionālā ierīce izmēros līdzinās iPod Nano un arī skārienjūtīgais ievadinstruments atgādina iPod raksturīgo skārienjūtigo ritināšanas taustiņu.

Aptuvenā mini iPhone cena varētu būt 300 ASV dolāru kas ir par 200 – 300 dolāriem mazāk nekā iPhone. Tiesa, nedrīkstētu aizmirst, ka šis skaitlis, tāpat kā visa “iPhone Nano” esamība ir uz lielas, treknas jautājuma zīmes – baumu līmenī, un Apple oficiālie pārstāvji komentārus šajā sakarā pagaidām nesniedz.

Izsaki savu viedokli