Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ar šodienu sākās Apple iPhone 6 un iPhone 6 Plus iepriekšpasūtīšana, radot iespēju Vācijas, ASV, Kanādas, Francijas, Austrālijas, Japānas, Singapūras un Lielbritānijas iedzīvotājiem jau 19. septembrī saņemt rokās kāroto viedtālruni.

Saprotams, ka pieprasījums pēc jaunā Apple tālruņa ir liels un ierīces rezervēšana daudziem lietotājiem nebija tā patīkamākā pieredze. Turklāt to visu pavadīja arī serveru problēmas, kas pēc laika gan esot atrisinātas.

Neraugoties uz vairākām problēmām, lielākā daļa gribētāju savu ierīci paspēja rezervēt, turklāt šis process ir devis pirmos signālus par abu ierīču popularitāti.

Izrādās, ka starp abiem viedtālruņiem lielāku popularitāti ir iemantojis iPhone 6 Plus. Neraugoties uz rezervāciju, pieprasījums pēc Apple pirmā planšettelefona ir tiks liels, ka lietotājiem nāksies gaidīt pat mēnesi, lai saņemtu šo ierīci rokās. Turklāt tas attiecas uz visām šī modeļa versijām.

Tiesa, krietni mierīgāka situācija ir vērojama iPhone 6 (4,7 collu displejs) gadījumā. Arī šis modelis ir visai pieprasīts, taču visi lietotāji, kas šodien rezervējuši viedtālruni, varēs to saņemt jau 19. septembrī. Turklāt ir pieejamas visas šī modeļa versijas.

Kā izņēmums iPhone 6 modelim gan ir jāmin 64 GB versija, kas Vācijā un Lielbritānija iekarojusi īpašu popularitāti un, neraugoties uz rezervāciju, kā aptuveno piegādes laiku norāda datumu pēc trīs nedēļām.

iphone 6 un iphone 6 plus

Saistītās tēmas: appleiphone 6iphone 6 plus

Izsaki savu viedokli