Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Klausīties mūziku nav bijis nekad tik vienkārši kā tagad, kad uzņēmums Sony Ericsson ir laidis klajā savu jaunāko mūzikas piederumu klāstu. Ar novatoriskiem bezvadu mūzikas risinājumiem un teicamas kvalitātes austiņām, kas paplašina Sony Ericsson skaidras skaņas iespējas, jaunais piederumu klāsts piedāvā ko tādu, kas ļauj klausīties mūziku vienalga kā un kur.
Londona, 2008. gada 22. jūlijs. Uzņēmums Sony Ericsson zina, cik svarīga ikdienas dzīvē ir mūzika, un piedāvā pavisam jaunus piederumus, kas ir viedi, novatoriski un piemēroti jebkurai mūzikas klausīšanās situācijai.


Sony Ericsson MBS-200

Šodien mūzikas tālruņu tirgus vadošais uzņēmums paziņo par trīs jauniem skaļruņu komplektiem —MBS-200, MBS-400 un MPS-100, lai mūzikas mīļotājiem palīdzētu klausīties ne tikai individuāli, bet atskaņot mūziku tieši no saviem tālruņiem. Paplašinot savu mūzikas piederumu klāstu, uzņēmums Sony Ericsson arī iepazīstina ar trim jaunām stereoaustiņām — HBH-IS800, HPM-88 un HPM-66, kas paredzētas optimālai klausīšanās iespējai

“Mūzikas koplietošana un iespēja iegūt augstas kvalitātes skaņu cilvēkiem ir pašsaprotama vēlme,” sacīja uzņēmuma Sony Ericsson Piederumu nodaļas vadītājs Jākobs Stens (Jacob Sten). Mēs esam izstrādājuši savu jauno piederumu klāstu, kas lietotājiem ļauj iegūt lielisku veiktspēju ar plašu klausīšanās laiku, kristāldzidru skaņu un izsmalcinātu izskatu, kas atbilst mūzikas mīļotāju vajadzībām ikvienā vietā. Mūsu piederumi lietotājiem nodrošina optimālas izvēles iespējas, kā viņi var klausīties mūziku.

Lieliska bezvadu mūzika

Ja tu esi kopā ar mūziku, lai kurp arī dotos, atbrīvo to, izmantojot jaudīgu skaņu, ko spēj sniegt bezvadu līdznēsājamie skaļruņi MBS-200. Straumējiet mūziku no sava tālruņa, izmantojot tehnoloģiju Bluetooth™, kas automātiski atslēgs atskaņošanu ienākoša zvana laikā. Nekādu vadu, nekādu grūtību vai sarežģītas uzstādīšanas – tikai teicams izskats un lieliska mūzika visiem, kas to vēlas baudīt.

Tiem, kuri vēlas jaudīgāku skaņu, piedāvājam MBS-400, kas aprīkots ar 2 skaļruņiem un sniedz iespēju klausīties augstas kvalitātes mūziku jebkurā vietā.


Sony Ericsson MBS-400

Atbrīvojiet mūziku

Bezvadu mūzikas baudīšana nekad nav bijusi labāka kā ar bezvadu stereoaustiņām HBH-IS800. Veidotas no slaidām austiņām un īsa kabeļa, sniedzot jums brīvību klausīties mūziku un tieši atbildēt uz ienākošajiem tālruņa zvaniem, šīs skaistās Bluetooth™ austiņas ir mazākās savā kategorijā, kādas pieejamas tirgū, un ir kā etalons visai nozarei. Šīs stilīgās un mazās austiņas balstās tieši uz jūsu kakla un savā kategorijā var lepoties kā labākās skaņas veiktspējā.

Skaidra skaņa

Tiem, kuri vēlas iegūt mūziku, bet izvairīties no trokšņiem, austiņas HPM-88 ar trokšņu slāpētāju ļauj klausīties mūziku bez apkārtnes trokšņiem, samazinot ārējo skaņu par 75 procentiem. Izmantojot uzņēmuma Sony tehnoloģiju, šīs ir tirgū pirmās mobilo tālruņu austiņas ar trokšņu slāpētāju, kurām enerģiju nodrošina tālrunis.

Apvienojumā ar saderīgu Sony Ericsson tālruni, skaidra skaņa ļauj jums klausīties mūziku tā, kā to sākotnēji ir paredzēts dzirdēt.

Paplašināts klāsts

* Jaunie skaļruņi MPS-100 ir veidoti, ņemot vērā pašu pirmo un vislabāk pārdoto līdznēsājamo skaļruņu — nu jau slaveno MPS-60 — panākumus, nodrošinot izteiksmīgu skaņu no maziem skaļruņiem, kas pievienojami tālrunim, lai jebkurā vietā iegūtu ļoti ērtu līdznēsājamu atskaņošanas iespēju.

* Iedarbīgie, aiz auss liekamās austiņas HPM-66 ļauj jums pārvietoties kopā ar savu mūziku. Piemērotās un vienkārši lietojamās, ērtās un stabilās austiņas ļaus jums paveikt papildu kilometrus.

* Vai vēlaties aizsargāt savu tālruni? Turiet savu tālruni Sony Ericsson Walkman™ drošībā, izmantojot jauno un stilīgo tālruņa ietvaru IPC-40, kas pieejams divās dažādās krāsās.

Ar šo jauno piederumu klāstu uzņēmums Sony Ericsson skatās tālāk par individuālu lietošanu un turpina ļaut jums izmantot tālruņu sniegtās mūzikas iespējas.

Bezvadu līdznēsājamie skaļruņi MBS-200 būs nopērkami no 2008. gada 4. ceturkšņa.

Bezvadu stereoskaļruņi MBS-400 būs nopērkami no 2008. gada 4. ceturkšņa.

Līdznēsājamie skaļruņi MPS-100 būs nopērkami no 2008. gada 4. ceturkšņa.

Bezvadu austiņas HBH-IS800 būs nopērkamas no 2008. gada 4. ceturkšņa.

Austiņas ar trokšņu slāpētāju HPM-88 būs nopērkamas no 2008. gada 4. ceturkšņa.

Iedarbīgās stereoaustiņas HPM-66 būs nopērkamas no 2008. gada 4. ceturkšņa.

Tālruņu ietvars IPC-40 būs nopērkams no 2008. gada 4. ceturkšņa.

Izsaki savu viedokli