Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

FREMONTA, Kalifornija, 2008. gada 11. novembris. Uzņēmums Logitech šodien atklāja jaunāko apbalvojumus ieguvušās tastatūru sērijas diNovo papildinājumu — Logitech diNovo tastatūru Mac datoriem. Bez ļoti ērtas rakstīšanas ar taustiņu sistēmu Logitech PerfectStroke, bezvadu tastatūra diNovo Mac datoriem nodrošina arī priekšrocības, ko sniedz 3 gadu ilgs baterijas darbības laiks un iekļauta cipartastatūra.
“Ar nesen izlaisto tastatūru diNovo Edge Mac datoriem un šo diNovo tastatūru Mac datoriem uzņēmums Logitech nodrošina cilvēkiem vairāk izvēles iespēju, kad nepieciešams izšķirties, kura tastatūra vislabāk izskatās ar Mac datoru,” sacīja Denis Pavillard, Logitech tastatūru un darbvirsmu produktu mārketinga viceprezidents. “Tā kā tastatūra diNovo Edge ir atkārtoti uzlādējama un tajā iekļauta tehnoloģija TouchDisc™ un skārienjutīga skaņas vadība, mūsu jaunākajai tastatūrai diNovo ir pilns izkārtojums un deviņpadsmit īsinājumtaustiņi, kas nodrošina ātru piekļuvi tādām lietotnēm kā Safari, iTunes, Expose, iChat un daudzām citām.”

Veidota klasiskajā diNovo dizainā spīdīgā tastatūra diNovo Mac datoriem ar savu spodro, daļēji caurspīdīgo ietvaru Plexiglas, asajiem leņķiem un plāno profilu (22,10 mm no pamatnes līdz taustiņu virsmai) ir eleganta un mūsdienīga jebkura Mac datora sabiedrotā. Turklāt, kad ir laiks atpūtināt rokas starp rakstīšanas reizēm, iebūvētais berzta alumīnija delmu paliktnis nodrošina stabilu un maigu atbalstu.

Rakstīšana ir ērta un plūstoša, jo tastatūra diNovo Mac datoriem aprīkota ar taustiņu sistēmu Logitech PerfectStroke. Taustiņu sistēma PerfectStroke ir izstrādāta, lai izveidotu ilgāku taustiņa pārvietošanos — 3,2 milimetri salīdzinājumā ar 2,2 milimetriem, kas ir ierasti parastām klēpjdatoru tastatūrām, nozīmē, ka pirkstam veicamais attālums, lai nospiestu taustiņu, ir pielāgots lietotāju ērtībām. Pat tad, ja skarat taustiņa stūri, taustiņa sitiens būs tāds pats.

Iecienītākās lietotnes atvēršana ir tikpat vienkārša, kā nospiežot attiecīgo F taustiņu. Tastatūra diNovo Mac datoriem nodrošina piekļuvi ar vienu pieskārienu lietotnēm Mail, Safari, iTunes, Exposé, Cover Flow, Dashboard, QuickLook un Spaces. Turklāt atskaņošanas, apturēšanas, apklusināšanas un skaļuma regulēšanas pogas vienkāršo multivides vadību (atsevišķām iespējām ir nepieciešams instalēt programmatūru Logitech Control Center).

Tā kā Mac datori bieži tiek izmantoti noslogotā bezvadu savienojumu vidē, tastatūrā diNovo Mac datoriem izmantota uzņēmuma Logitech uzlaboto 2,4 GHz bezvadu tehnoloģija, kas būtiski samazina traucējumus un efektīvi novērš pārtraukumus. Un optimizējot baterijas izmantošanu, Logitech uzlabotā bezvadu tehnoloģija paildzina baterijas darbības laiku līdz pat 3 gadiem, kas ir ilgākais Logitech produktiem.

Tastatūru diNovo Mac datoriem var izmantot ar jebkuru Mac datoru, ieskaitot MacBook Air, iMac, MacBook vai MacBook Pro.

Cena un pieejamība

Logitech tastatūra diNovo Mac datoriem Eiropā būs pieejama šī mēneša sākumā, un tās ieteicamā mazumtirdzniecības cena Eiropā būs 89,99 eiro.

Izsaki savu viedokli