Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pērn LG Electronics (LG) kopā ar pirmo interneta kinoteātri MeGoGo.net Baltijas valstis iepazīstināja ar jaunu, LG Smart TV paredzētu aplikāciju, nodrošinot tiešsaistes piekļuvi plašam videomateriālu klāstam pilnīgi bez maksas. LG Smart TV lietotāji Baltijas valstīs ir iecienījuši MeGoGo.net aplikācijas priekšrocības, apskatot vairāk nekā 500 000 filmas kopš 2012. gada septembra. Par aktīvākajiem MeGoGo.net aplikācijas lietotājiem ir kļuvuši Latvijas iedzīvotāji, kuri interneta kinoteātrī ir  noskatījušies vairāk nekā 250 000 filmas.

Šo veiksmīgo rezultātu iedvesmoti, LG un MeGoGo.net tagad piedāvā LG Smart TV lietotājiem Baltijas valstīs lokalizētu saskarsmi latviešu, lietuviešu un igauņu valodā. Turklāt, papildus iepriekš pieejamajai audio straumei krievu valodā, LG Smart TV lietotājiem Latvijā ir iespēja baudīt gandrīz 100 pašmāju multiplikācijas filmas latviešu valodā.

Interneta kinoteātris Megogo.net ir pieejams LG Smart TV īpašniekiem bez jebkāda papildu aprīkojuma, par brīvu, bez reģistrācijas un jebkurā vēlamajā laikā. Lai noskatītos filmu, izmantojot šo pakalpojumu, atliek atvērt Megogo pakalpojumu un izvēlēties filmu no plašā aplikācijas saraksta.

LG and MeGoGO

Saistītās tēmas: lg

Izsaki savu viedokli