Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vācu detaļu piegādātājs Travec nolēmis izmēģināt spēkus auto ražošanā, un no nākamā gada jūnija sāks piedāvāt pamatīga izskata apvidus auto. Tas sauksies Travec Trecdah, bāzēsies uz Dacia Duster un maksās 18 000 eiro.

Var redzēt, ka par dizaina paraugu ņemti Mercedes G-klase un Jeep Wrangler, jo mazbudžeta apvidnieks neapšaubāmi atgādina šos spēkratus. Tehnisko platformu veido rumāņu krosovers Dacia Duster, bet 72 procenti virsbūves veidota no atjaunotas plastmasas. Tas ļāvis ietaupīt gan svaru, gan izmaksas, tāpat pienākas uzslava par ekoloģisko domāšanu.

Kā dzinējs tiks piedāvāts no Duster zināmais 1,5 litru dīzeļdzinējs ar 90 zirgspēkiem, ar kuru Tecdrah patērēšot vien 5,3 litrus uz 100 kilometriem. Mazais patēriņš iespējams tādēļ, ka 4,19 metrus garais apvidus auto sver vien 1363 kilogramus. Arī apvidus spējas ir uzteicamas, jo klīrenss būšot 38,9 centimetri.

Standarta aprīkojumā iekļauta pilnpiedziņa, sešu pakāpju manuālā pārnesumkārba, bremžu asistents un kondicionētājs. Vienīgais būtiskais elements, kas pietrūkst, ir ESP stabilitātes sistēma, kuru pat par papildus samaksu nav iespējams pasūtīt. Nākamā gada laikā Travec plāno saražot 3 000 Tecdrah eksemplārus, kas tiks izplatīti caur brīviem dīleru tīkliem.

Saistītās tēmas: daciadacia dustertravectravec trecdah

Izsaki savu viedokli