Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nav noslēpums, ka OLED ekrāni ir ļoti plāni, kas ir viens no to lielākajiem plusiem. Tomēr Universal Display Corporation pētniekiem ir izdevies radīt ekrānu, kas ir ļoti plāns pat salīdzinot ar citiem OLED tehnoloģijas ekrāniem – viņi ir izgatavojuši displeju, kas ir tikai 50 mikrometrus (0,05 milimetrus) plāns. Šis jaunais ekrāns ir plānāks pat par standarta A4 papīra lapu.

Bet tā plānums nav vienīgais raksturlielums, kas šos ekrānu padara ievērojamu – tāpat šim OLED ekrānam būs ilgāks mūžs nekā standarta OLED ekrāniem, kurus sedz stikla kārta. Universal Display Corporation apgalvo, ka to ir izdevies panākt, pateicoties jauna tipa lokanas un ūdens necaurlaidīgas aizsargkārtas lietošanai. Šī aizsargkārta OLED ekrānu pasargā no ūdens un skābekļa postošās ietekmes, tādējādi uzlabojot ekrāna kalpošanas ilgumu.

Atgādinām, ka OLED ekrāni šobrīd tiek uzskatīti par daudzsološāko nākamās paaudzes TV tehnoloģiju, jo to attēla kvalitāte pārspēj plazmas un LCD ekrānu piedāvāto. OLED displejiem ir daudz augstāks kontrasts, labāks gaišuma līmenis, plašāks skata leņķis, kā arī ievērojami ātrāks pikseļu reakcijas laiks. Pie kam šie ekrāni ir daudz plānāki, jo tiem nav nepieciešams aizmugurapgaismojums – gaismas avots ir organiskās diodes.

Izsaki savu viedokli