Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Franču gigants UbiSoft ir iegādājies tiesības uz “World in Conflict” spēles licenzi un pie viena iegādājies arī minētā RTS izstrādātājus Massive Entertainment.

Kā jau labu laiku atpakaļ rakstījām, pēc Activison un Vivendi Universal kompāniju apvienošanās konglomerātā ar nosaukumu Activision Blizzard, jaunā veidojuma iekšienē notika vairāki restrukturizācijas darbi, kā rezultātā neviens vien izstrādātājs tika izmests uz ielas vai vismaz izlikts pārdošanā, ar cerību vēl pēdējo reizi nopelnīt uz aizgājēju rēķina.

Līdzīgs liktenis diemžēl piemeklēja arī vienu no visatzītākajām stratēģiju studijām Massive Entertaiment. Lai gan zviedri pēdējos gados ir laiduši laukā vienu hītu pēc otra (“Ground Control” 1 un 2, “World in Conflict”) jaunajiem īpašniekiem komandas darbs nešķita gana svarīgs, lai pūlētos dēmiurgus paturēt savā paspārnē. Līdz ar to jaunu māju meklējumos zviedri ir devušies pie UbiSoft, kuri, saprotams, skandināvus uzņēma ar atplēstām rokām, kafiju un cepumiem.

Atšķirībā no Activision Blizzard, kuri nākotnē grasās koncentrēties uz action-oriented spēlēm (ar “StarCraft 2” kā patīkamu izņēmumu), UbiSoft esot apņēmības pilni izplesties visos iespējamos tirgos, piesaistot sev visu iespējamo žanru mīļotājus. Tas, kā reiz saskan ar Massive plāniem nākotnē izlaist ne vienu vien revolucionāru RTS.

Tuvākajā laikā, tiesa, noritēs darbs pie “World in Conflict” pirmās ekspansijas pakas izstrādes. Tai veikalos būtu jāparādās nākamā gada vidū.

Izsaki savu viedokli