Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau jūlijā parādījās pirmā informācija par vēl neredzētu “Buy” (pirkt) pogu mikroblogošanas vietnē Twitter. Tiesa, kompānija ir paziņojusi, ka, sākot ar vakardienu, ir uzsākusi šīs pogas un tās nodrošināto servisu testēšanu.

Kā jau noprotams, tad “Buy” pogas galvenais mērķis ir nodrošināt lietotājus ar iespēju iegādāties kādu konkrētu produktu, ja tas pieminēts kāda konkrēta uzņēmuma tvītā. Rezultātā pirkumu būs iespējams veikt vien ar dažu pieskārienu palīdzību.

Jānorāda, ka iespēja sastapt šo pogu ir visai maza, jo sākumā tā būs pieejama vien nelielai portāla lietotāju daļai, turklāt tikai iedzīvotājiem ASV. Tāpat jāatzīmē, ka “Buy” poga būs atrodama vien Android un iOS Twitter aplikācijās, turklāt tikai Twitter sadarbības partneru lapās.

Starp Twitter sadarbības partneriem ir atrodami tādi mākslinieki kā Eminem, Pherell, Megadeth, Kiesza, Wiz Khalifa un citi.

Domājams, ka jau tuvākajā laikā sarakstu papildinās arī uzņēmumi un citi mākslinieki. Tāpat sagaidāms, ka, ja testi būs veiksmīgi, “Buy” poga būs pieejama arī plašākam lietotāju skaitam.

Saistītās tēmas: twitter

Izsaki savu viedokli