Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mikroblogošanas vietne Twitter ir paziņojusi oficiālos finanšu rādītājus, kas iezīmē kompānijas situāciju pagājušā gada ceturtajā ceturksnī un 2013. gadā kopumā. Jāteic gan, ka kopumā ziņas nav iepriecinošas.

Twitter pagājušā gada ceturto ceturksni pamanījies noslēgt ar iespaidīgiem zaudējumiem – 511 miljoni ASV dolāru. Jāatzīmē gan, ka arī pagājušā gada pārējie trīs ceturkšņi nav bijuši izcili, liekot uzņēmumam gada beigās ciest zaudējumus 645 miljonu dolāru apmērā.

Tiesa, kā pozitīvs stars finanšu atskaitē iespīd fakts, ka, salīdzinot ar 2012. gadu, Twitter ienākumi ir dubultojušies. Savukārt ceturtajā ceturksnī nedaudz pieauga ienākumi no reklāmām, sasniedzot 220 miljonu dolāru atzīmi. Turklāt lietotāju skaits, kas portālu apmeklē vismaz reizi mēnesī, audzis par 31 procentu, sasniedzot 241 miljonu, no kuriem 184 miljoni Twitter lietoja mobilajās ierīcēs.

Nobeigumā gan jāatzīmē, ka pozitīvās ziņas investoru acīs nespēj atsvērt vairāk nekā pusmiljardu dolāru lielos zaudējumus, liekot kompāniju akciju cenai nokristies par 16 procentiem pēc informācijas publicēšanas.

Twitter_IPO_1_610x436

Saistītās tēmas: finanšu rezultātitwitter

Izsaki savu viedokli