Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Darba nedēļas nogalē Twitter nāca ar paziņojumu, ka iegādājas vairākus simtus patentu no IBM. Saprotams, ka šī nav pirmā reize, kad kāds no interneta gigantiem iegādājas minētās kompānijas patentus.

Kā vēsta kompānijas sniegtā informācija, Twitter iegādājies 900 IBM patentus. Kaut arī darījuma summa nav zināma, informācija vēsta, ka šī ir daļa no abu kompāniju sadarbības līguma. Interesanti, ka šis vēstījums nāk klajā aptuveni mēnesi pēc iepriekšējā Twitter paziņojuma, ka IBM apsūdz kompāniju trīs patentu, kas attiecās uz interneta reklāmām, pārkāpšanā.

IBM oficiālajā paziņojumā uzsver, ka kompānija ir gandarīta par veikto darījumu. Tas ilustrē IBM inovatīvo patentu nozīmi un kompānijas vēlmi nodrošināt pieeju tiem arī citiem uzņēmumiem. Protams, neiztiek bez cerības uz veiksmīgu abpusēju sadarbību. Tikmēr Twitter pārstāvji vēsta, ka panāktā vienošanās un darījums būtiski palielina Twitter pieejamos intelektuālos īpašumus un dod lielāku brīvību attiecībā uz jaunām inovācijām.

Jāatzīmē gan, ka jau iepriekš vairāki interneta giganti iekārojuši IBM patentus. 2012. gada martā Facebook iegādājās 750 IBM patentus, savukārt 2010. gadā Google ieguva savā īpašumā 1000 IBM patentu.

twitter_1457340c

Saistītās tēmas: ibmpatentitwitter

Izsaki savu viedokli