Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Katrs otrais interneta televīzijas skatītājs atzīst, ka tradicionālās televīzijas vietā tās mūsdienīgāko alternatīvu – interneta televīziju – izvēlas brīžos, kad televizoru aizņēmis kāds cits ģimenes loceklis. Turklāt seši no desmit interneta televīzijas skatītājiem izmanto iespēju to vērot sev ērtā vietā un laikā, piemēram, virtuvē, guļamistabā vai ārpus mājas, liecina Lattelecom veiktās aptaujas dati.

„Interneta televīzija bieži tiek maldīgi uztverta kā pakalpojums, kas paredzēts tikai tehnoloģiju gardēžiem vai jauniešiem, kuriem nav televizora. Tomēr mūsu pieredze liecina, ka patiesībā ir gluži otrādāk – interneta televīzijas priekšrocības visvairāk novērtē skatītāji vecumā no 26 līdz 50 gadiem, kuri ir precējušies un kuriem mājās ir arī maksas TV,” stāsta Lattelecom televīzijas biznesa daļas direktore Inga Alika. „Iedomājieties situācijas, kad ģimene cenšas sadalīt „ietekmes zonas” pie ekrāna. Tagad par mieru mājās vairs nav jācīnās – piemēram, ja vīrs vēlas noskatīties ikdienas ziņu pārraidi uz „lielā” TV, tad sieva var paralēli skatīties filmu tiešraidi savā klēpjdatorā,” papildina Alika.

Interneta televīzijas skatītāji atzīst, ka visbiežāk jeb 93% gadījumu izvēlas TV saturu vērot mājās. Trešdaļā gadījumu skatītāji to labprāt dara arī darbavietā vai ciemos. Katrs piektais aptaujas dalībnieks norādījis, ka interneta TV priekšrocības noder arī pārvietojoties, piemēram, braucot autobusā vai mašīnā.

Kopumā interneta televīzijas skatītāji visvairāk laika pie ekrāniem pavada no plkst. 20 līdz plkst. 22 vakarā, skatoties mākslas filmas, TV raidījumus un seriālus. Četri no desmit skatītājiem labprāt vēro arī sporta pārraides un dokumentālās filmas. Piemēram, valsts svētku nedēļā skatītākās pārraides bijušas filma „Sapņu komanda 1935”, raidījums „Sirmais. Kulta ēdieni. 2.sezona” un Rīgas “Dinamo” spēle ar Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

Patlaban Lattelecom interneta televīzijā (www.lattelecom.tv) pieejami 35 tiešraides kanāli, arhīvs populārākajiem 20 kanāliem, kā arī videonoma ar vairāk nekā 600 filmām. Televīziju iespējams skatīties datoros, planšetdatoros un viedtālruņos sev ērtā vietā un laikā visā Latvijā neatkarīgi no interneta pakalpojuma sniedzēja vai interneta pieslēguma veida. Patlaban Lattelecom piedāvā interneta televīziju līdz 31. decembrim izmēģināt bez maksas, bet vērtīgāko Mājas komplektu abonentiem šis pakalpojums ir iekļauts komplektā kā papildu bonuss.

Lattelecom televīzijas pakalpojumus piedāvā kopš 2007. gada, kad ienāca tirgū ar joprojām progresīvāko televīzijas pakalpojumu – Interaktīvo televīziju. Lattelecom šobrīd piedāvā trīs televīzijas platformas – Interaktīvo televīziju (signāls līdz televizoram tiek piegādāts pa interneta vadu), Virszemes televīziju (signāls līdz televizoram tiek piegādāts pa gaisu un tiek uztverts ar antenu) un Interneta televīziju www.lattelecom.tv (televīziju var skatīties, izmantojot jebkuru interneta pārlūku).

Klikšķiniet uz infografika, lai atvērtu to pilnā izmērā:

Infografika_kads_ir_interneta_TV_skatitajs

Izsaki savu viedokli