Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vakar ziņojām, ka jau nākamnedēļ debiju varētu piedzīvot jaunākās paaudzes iPad planšetdatori. Tagad kāds ierīces ražošanas ķēdei pietuvināts avots atklāj dažas ierīces specifikācijas detaļas un galvenos uzlabojumus, ar kuriem šis planšetdators atšķiries no iepriekšējās paaudzes izstrādājumiem.

Salīdzinot ar pagājušajā gadā prezentēto pirmās paaudzes iPad Air, tā pēctecis būs par pusmilimetru plānāks, sasniedzot 7 mm biezumu. Ierīce tiks padarīta plānāka galvenokārt pateicoties jaunai ražošanas tehnoloģijai, kas ļaus displeju un to pārklājošo virsmu apvienot vienā detaļā. Līdzīga ražošanas tehnoloģija tiek izmantota jaunākās paaudzes iPhone viedtālruņos.

Tiesa, iespaidīgais plānums nesīs arī citas pārmaiņas. Piemēram, korpusa sānos vairs nebūs atrodamas skaņas izslēgšanas slēdzis, bet pogas, kas atbildēja par skaļuma regulāciju, tiks ievietotas dziļāk korpusā. Savukārt korpusā izvietotie caurumi, kas nosedz ierīces skaļruņus, būs lielāki, taču tiks izvietoti vienā rindā nevis divās kā tas bija iPad Air gadījumā.

Tikmēr vietne The Michael Report vēsta, ka jauno iPad planšetdatoru displejs ražos Samsung, LG, Sharp, TPK un GIS.

Ierīces aizmugurē būs novietota 8 MP kamera, savukārt priekšpusē atradīsies 5MP kamera, kas atbalstīs 720p izšķirtspējas FaceTime videozvanus. Ierīci darbinās Apple A8 procesors, bet to papildinās 2 GB operatīvā atmiņa. Ierīcei būs trīs dažādas versijas, kas savā starpā atšķirsies ar iebūvētās atmiņas apjomu – 32 GB, 64 GB un 128 GB.

Sagaidāms, ka planšetdators saņems arī TouchID pirkstu nospiedumu lasītāju, kas tiks integrēts “Home” pogā, un NFC opciju, kas nodrošinās Apple Pay servisa darbību.

Neoficiāla informācija vēsta, ka iPad Air 2 debitēs 16. oktobrī līdztekus trešās paaudzes iPad Mini planšetdatoram, kas saņems līdzīgas funkcijas kā “lielais brālis”, un iMac, Mac mini datoriem.

ipad air 2

Saistītās tēmas: appleipad

Izsaki savu viedokli