Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Līdz šim datorsalonos M79 preces līzingā iegādāties varēja vien Rīgas iedzīvotāji, bet tagad SIA “M79” ir nācis pretī saviem klientiem, ļaujot arī ārpus mūsu valsts galvaspilsētas dzīvojošajiem iegādāties preces līzingā. Ja prece tiek pasūtīta www.m79.lv, un to jāpiegādā Rīgas robežās, tad līzingu iespējams noformēt, lietojot divu kompāniju pakalpojumus: Hansa Līzings vai arī Inserviss group. Ja pasūtījums tiek veikts www.m79.lv, bet prece jāpiegādā ārpus Rīgas robežam, tad ir jāizmanto Inserviss group sniegtie līzinga pakalpojumi. Savukārt M79 datorsalonos uz vietas iespējams izvēlēties starp Hansa Līzings, GE Money un Inserviss group sniegtajiem pakalpojumiem.

Tomēr jāatcerās, ka, izvēloties Inserviss group pakalpojumus (gan tiem, kuri dzīvo Rīgā, gan tiem, kuri dzīvo ārpus Rīgas), SIA “M79” jums nosūtīs piedāvājumu (vai arī sagatavos to uz vietas, ja klients ir atnācis uz M79 datorsalonu) noformēt līzingu, un to varēs izdarīt jebkurā Inserviss group ofisā.

Ārpus Rīgas dzīvojošo klientu pasūtījumu apstrādes process noris šādi:

1. Klients veic pasūtījumu internetā.
2. M79 klientu apkalpošanas menedžeris atzvana klientam un saskaņo pasūtījumu.
3. Tālāk, atkarībā no apmaksas veida, notiek pasūtījuma apstrāde:
*ja kā maksājuma veids tiek izvēlēta pēcapmaksa, tad, tiklīdz prece ir noliktavā, pasūtījums ar Latvijas pasta starpniecību tiek izsūtīts klientam.
*ja kā maksājuma veids tiek izvēlēta priekšapmaksa, tad pasūtījums klientam tiek izsūtīts pēc naudas saņemšanas bankas kontā (parasti tas notiek 1 – 2 dienu laikā).
*ja kā maksājuma veids tiek izvēlēts līzings, tad M79 klientam nosūtīs piedāvājumu noformēt līzingu ar Inserviss group starpniecību, taču pati līzinga noformēšana būs jāveic jebkurā Inserviss group birojā.
4. Notiek preču izsūtīšana.
5. Latvijas Pasts sazinās ar klientu un paziņo par preču saņemšanu, ja klients dzīvo rajona centrā, tad prece tiek piegādāta līdz mājas durvīm, bet, ja klients dzīvo pagstā, tad viņš saņem aicinājumu ierasties pasta nodaļā pēc preces.

Preču piegāde no M79 datorsaloniem ir viena no izdevīgākajām Latvijā, neatkarīgi no preču skaita un svara, piegāde maksā vien 2,99 Ls (izņemot skaļruņus, UPS, televizorus un citus izmēros lielus priekšmetus, kuru piegāde maksā 3.99 Ls, kā arī datorus, kuru piegāde klientam izmaksās 5,99 Ls).

Izsaki savu viedokli