Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tunisijas finanšu ministrija izsolīs 39 luksusa klases automobiļus, kas savulaik piederējuši bijušajam valsts prezidentam Zinelabidinam ben Ali  ben Ali.

Automobiļus konfiscēja 2011.gada janvārī, kad tautas sacelšanās izraisīto nemieru rezultātā, diktators bija spiests pamest savus īpašumus un bēgt uz Saūda Arābiju.  Ben Ali garāžā tika atrasti 200 automobiļu, tostarp  Maybach 62, Rolls-Royce Silver Spirit un Cadillac DTS bruņuauto, kā arī sportiskie superauto Aston Martin Vanquish, Mercedes-Benz SLR McLaren un CL65 AMG.

Viens no vērtīgākajiem izsoles piedāvājumiem ir kāds Mercedes, kas piederējis ben Ali brāļadēlam – tas ir ekskluzīvs roku darbs ar oglekļa šķiedras virsbūvi, kas novērtēts par 2,6 miljoniem dolāru. Līdzīga automašīna esot vienīgi Marokas karalim.

Jādomā, ka ben Ali autoparka saglabāšana nebija viegls uzdevums – pērn internetā nonāca video, kurā redzams kā viena no diktatora automašīnām atgriežas „tautas” rokās. Nemiernieki neapgrūtina sevi ar evakuatora meklēšanu un dzelteno Ferrari aizved ar mobilo pacēlāju, nerūpējoties par to, ka 300 000 eiro vērtais varētu tikt salauzts vai apskādēts.

[bootgallery]

Piebilde: nedaudz atgādina dažu citu vietējo zem āmura palikto autoparku.

Saistītās tēmas: automašīnasfotointeresantivideo

Izsaki savu viedokli