Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Viens no lielākajiem iOS ierīču plusiem ir jauninājumi. Ja tavs viedtālrunis vai planšetdators nav pārāk vecs, tad vari būt drošs, ka saņemsi jaunāko operētājsistēmas versiju tikko tā tiks publiski izlaista.

ios_9_adoption

Tajā pašā laikā viens no lielākajiem Android mīnusiem ir kaudze dažādu ierīču, ražotāju un mobilo sakaru operatoru, no kuriem lielā mērā ir atkarīgs kad gadžets saņems operētājsistēmas jauninājumu. Tieši tāpēc jaunākā iOS versija darbina 75 procentus no visām iOS ierīcēm, bet jaunākā Android versija – nieka 0.7 procentus no Android ierīcēm. iOS 9 gan tika izlaista aptuveni mēnesi ātrāk par Android 6.0 Marshmallow, bet tas lietas būtību nemaina.

Kā ziņo Apple, tad iOS 9 operētājsistēma var lepoties ar tās vēsturē labāko adopcijas ātrumu, jau pirmajā mēnesī sasniegti 50%, savukārt nu – 75 procenti.

Drīzumā gaidāms arī lielais iOS 9 jauninājums – iOS 9.3, kurā tiks iekļauts nakts režīms, kas pielāgos displeja apgaismojumu un krāsu gammu, lai pēc viedtālruņu lietošanas būtu vieglāk iemigt, tāpat arī plānots iekļaut pirkstu nospiedumu lasītāja Touch ID atbalstu Notes piezīmju aplikācijā.

Izsaki savu viedokli