Aktuāls

”Apple” sejas identificēšanas tehnoloģijas drošības aspekti

Tālruņi, mobilās ierīces

”Nokia” jaunais telefons varētu saņemt līdzīgu ekrānu kā ”Galaxy S8”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar skaistām uzvarām aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa 6. posms Biržos

Auto, Moto

”OxygenOS 4.5” atnesīs dažas ”OnePlus 5” funkcijas ”OnePlus 3/3T” viedtālruņos

Tālruņi, mobilās ierīces

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

TP Vision ir kļuvis par pirmo ražotāju pasaulē, kas savos Philips Smart televizoros integrē mūzikas aplikāciju Spotify Connect. Tas ļauj Spotify Premium lietotājiem klausīties mūziku, sinhronizējot mobilo tālruni vai planšetdatoru ar Philips televizoru, kas darbojas uz Android operētājsistēmas bāzes.

Šāds ražotāja solis vēl vairāk nostiprina Philips Android televizorus kā nozīmīgu izklaides instrumentu mājās un sniedz vēl nebijušas iespējas sinhronizēt pasaulē tik populāro rīku Spotify ar Smart televizoru.

Pateicoties Connect, Spotify Premium lietotāji no mobilajiem tālruņiem un planšetdatoriem varēs atskaņot un kontrolēt pašu izveidoto saturu, kā arī viegli piekļūt vairāk nekā 20 miljoniem dziesmu, izmantojot bezvadu savienojumu. Svarīgi, ka mūzikas atskaņošana televizorā turpināsies arī tad, ja mobilais tālrunis saņems zvanus, vai tiks izmantotas citas mobilā tālruņa aplikācijas. Lietotāji varēs izmantot arī televizora pulti, lai darbotos ar Spotify izvēlni un saturu.

TP Vision šogad pirmais uzsāka ražot televizorus uz Android operētājsistēmas bāzes. Uzņēmuma ambiciozie mērķi paredz, ka jau nākamajā gadā lielākā daļa Philips televizoru būs aprīkota ar Android operētājsistēmu. Šis tehnoloģiju jaunums paplašina Smart TV platformas iespējas un nodrošina augstu ātrumu un televizora veiktspēju gan televīzijas pārraižu skatīšanās laikā, gan lietojot kādu no tiešsaistes spēlēm. Pieslēdzot televizoru internetam, ir iespējams lietot Philips Smart TV un izmantot plašo Google Play veikalu ar plašo lietotņu, spēļu, televīziju un tiešsaišu pakalpojumiem. Televizori ir savienojami gan ar viedtālruņiem, gan ar planšetdatoriem, kuri atbalsta Android operētājsistēmu, un sniedz plašas darbības iespējas.

Philips 9809

Saistītās tēmas: androidoperētājsistēmasphilipsSpotifytelevizori

Izsaki savu viedokli