Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vācijas “Auto Bild” veiktajā salīdzinājuma testā, kur novērtēti mazie automobiļi ar tradicionālajām vai alternatīvajām spēka piedziņām cenu intervālā no €16 950, Toyota Yaris Hybrid uzvarējis ar ievērojamu pārsvaru. 

“Nav nekā lētāka par hibrīdu,” skan atzinīgais žūrijas novērtējums.


Jed Leceister Audi Q3 White blue

Žurnāls apraksta situāciju Vācijā: Toyota Yaris Hybrid pārliecina ar viszemākajām izmaksām uz kilometru. Ja Jūs, piemēram, nobraucat ne vairāk par 7500 km gadā, Jūsu izmaksas būs tikai €0,62/km. Šim rādītājam nespēj līdzināties neviens cits automobilis ar alternatīvu spēka piedziņu vai ārkārtīgi efektīvu benzīna vai dīzeļa dzinēju.

Vistuvākais sāncensis ekspluatācijā ir par €0,11/km dārgāks. Jo lielāks paveiktais attālums, jo zemākas viena kilometra izmaksas, turklāt, neskaitot degvielas patēriņu, aprēķinā ietverts arī vērtības samazinājums un fiksētās izmaksas, piemēram, nodokļi, apdrošināšana un uzturēšana. Arī pie gada nobraukuma 15 000 un 30 000 kilometriem ekonomiskais automobilis demonstrē savas stiprās puses, un izmaksas attiecīgi samazinās līdz €0,37 un €0,29/km – kas joprojām ir testa labākie rādītāji.

toyota-yaris-hybrid-geneva

Saskaņā ar Vācijas “Auto Bild”, ik dienas veicot 40 km attālumu, Toyota Yaris Hybrid īpašnieki par degvielu un fiksētajās izmaksās vidēji patērē tikai €14,76. Testa nākamais labākais rezultāts ir par €2,44 dārgāks. Trešo vietu testā ieņem nedaudz lielākais Toyota Prius Plug-in Hybrid, kas ir vēl viens japāņu autoražotāja modelis, un tā degvielas un fiksētās izmaksas veido €20,68.

Saistītās tēmas: automašīnastoyota

Izsaki savu viedokli