Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nākamnedēļ plānotajā Tokijas auto izstādē Toyota grasās atrādīt nu jau gandrīz kulta statusa ieguvušā GT-86 modifikāciju – FT-86 Open konceptu. Taču, lai neliktu interesentiem gaidīt, paralēli paziņojumam publicēti arī vairāki attēli un tehniskā informācija.

Koncepts aprīkots ar auduma jumtu un tas, kopā ar papildus stiprinājumiem, padara spēkratu vien par 100 kg smagāku, ja salīdzinām ar GT-86. Rezultātā auto saglabās labu vadību un dinamiku. Taču salīdzinot ar kupejas versiju, FT-86 Open koncepts var lepoties ar nedaudz mīkstāku gaitu.

Auduma jumts sastāv no vairākām kārtām, taču tā ietvertais aizmugures logs veidots no stikla. Šāds risinājums ļauj atvēlēt vairāk vietas bagāžai, saglabājot 2+2 sēdvietu izvietojumu.

Jed Leceister Audi Q3 White blue

Plašākas tehniskās detaļas ražotājs pagaidām neatklāj, taču domājams, ka vairākas specifikācijas iezīmes būs kopīgas ar GT-86 kupeju. Lai par to pārliecinātos, nāksies vien gaidīt Tokijas auto izstādi nākamajā nedēļā.

Tiesa gan, kaut arī izstrādājums vel tiek marķēts kā konceptauto, tā dizains un tehniskā bāze ir pietuvināta ražošanas procesam, tādēļ nav izslēgts, ka jau drīzumā Toyota FT- 86 Open ieraudzīsim dīleru skatlogos.

ft 86 koncepts 2

Saistītās tēmas: konceptautotoyota

Izsaki savu viedokli