Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Pagājušās darba nedēļas nogalē Japāna bāzētais tehnoloģiju gigants Toshiba paziņoja, ka būtiski samazinās savu personālo datoru biznesa apjomus. Tā rezultātā kompānija ne tikai atlaidīs ievērojamu skaitu darbinieku, bet arī pārtrauks piedāvāt savus izstrādājumus vairāku valstu tirgos.

Galvenais iemesls šai restrukturizācijai ir kompānijas vēlme koncentrēties uz biznesa klases izstrādājumiem. Rezultātā tiks samazināta kompānijas tirdzniecības bāze no 32 līdz 13, turklāt no darba tiks atlaisti vismaz 900 darbinieki. Cietīs arī kompānijas galvenais birojs Japānā – darbinieku skaits tiks samazināts, bet atsevišķas funkcijas tiks uzticētas ofisiem ārpus valsts robežām.

Visbeidzot jāmin, ka restrukturizācijas rezultātā Toshiba pametīs un vairs nepiedāvās personālos datorus vairāku valstu tirgos.

Tagad pieņemtais lēmums ir uzskatāms par daļu no jau pagājušajā gadā aizsāktās restrukturizācijas, kuras rezultātā kompānijai izdevās sasniegt pozitīvus skaitļus finanšu atskaitēs un saglabāt personālo datoru noieta rādītājus izaugsmes līmenī.

Toshiba-Satellite-P55t

Saistītās tēmas: biznesstoshiba

Izsaki savu viedokli