Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kurš gan vēlas staipīt līdzi savas kameras USB vadu, visus saspraust kā nākas un pārvilkt bildes datorā? Pie tam, ja šīs pašas bildes jūs vēlētos iedabūt savā viedtālrunī vai planšetdatorā, atkal būtu jāsaskarās ar laiku patērējošam darbībām. Toshiba FlashAir atmiņas kartes visas šīs problēmas atrisinās.

Lai arī koncepts pats par sevi nav jauns, Toshiba to ir nostrādājusi godam. Atmiņas kartē ir iebūvēts arī WiFi raidītājs, kas ļauj visām tajā glabātajām bildēm piekļūt būtībā no jebkuras ierīces, kurā ir iebūvēts WiFi modems – viedtālrunis, planšetdators, portatīvais dators un pat dažs labs jauno ledusskapju. Ieslēdzot digitālo fotokameru, atmiņas kartei piekļūst nepieciešamā elektroenerģija, un WiFi tiek ieslēgts. Atliek vien ar savu ierīci šim WiFi pieslēgties, atvērt tīmekļa pārlūkprogrammu un ieiet http://flashair lapā un visas atmiņas kartē atrodamās bildes taps pieejamas.

CES izstādē Toshiba izrādīja 8 gigabaitu ietilpīgu FlashAir atmiņas karti, taču aiz ādas kompānijai noteikti ir vēl citu ietilpību kartes. Kad šis 8GB jaunums nonāks pārdošanā, tā aptuvenā cena būs 70 ASV dolāri, kas nemaz nav tik daudz.

Saistītās tēmas: flashairtoshibawifi

Izsaki savu viedokli