Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nav noslēpums, ka HDTV kameras paliek arvien mazākas, bet vai jūs kādreiz būtu domājuši par kameru, kas ir tikai nedaudz lielāka par cukura graudiņu ? Kompānija Toshiba nesen izveidojuši patiešām kompaktu ierīci.


Toshiba IK-HD1

Kamera tiks prezentēta šomēnes Televīziju Asociācijas sanāksmē, kas notiks Lasvegasā. Ierīces svars ir patiešām pārsteidzošs – tikai 60 grami. Toshiba IK-HD1 ir veidota kuba formā un tās izmēri nepārsniedz četrus centimetrus. Par spīti ļoti pieticīgajiem izmēriem, ražotāji spēja ierīcē ievietot trīs CCD tipa matricas, kas nodrošina augstas izšķirtspējas attēlu – 1080i jeb tā saukto Full-HD.

Nedomājiet, ka tuvākajā laikā šādu kameru varēsiet nopirkt jebkurā elektronikas veikalā – tā ir paredzētu profesionāļu vajadzībām. Toshiba IK-HD1 ir jāpievieno vadības ierīcei, kuru iespējams novietot 30 metru attālumā. Ražotāji min, ka šāda veida kamera būs ļoti noderīga, piemēram, kā slēptā kamera realitātes šovos.

Tā kā ierīce tiks prezentēta jau šomēnes, tad arī drīzumā tā nonāks televīzijas darbinieku rīcībām pagaidām gan nav zināma tās aptuvenā cena.

Izsaki savu viedokli