Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Toshiba ir izstrādājusi sistēmu, kas ļauj atkārtoti izmantot papīru līdz desmit reizēm. Pateicoties šim jauninājumam papīra patēriņš birojos var tikt samazināts par 80%.

Toshiba TEC paziņo, ka laiž klajā e-STUDIO306LP un e-STUDIORD30, kas drukā ar speciālu toneri un tādējādi ļauj atkārtoti izmantot jau iepriekš apdrukātu papīru. Kā rezultātā papīra patēriņš birojā var tikt samazināts līdz 80%, tādējādi ietaupot vērtīgus dabas resursus. Tas nav tikai ieguvums labvēlīgai ietekmei uz vidi, tas rada arī labākas vērtības-un-naudas attiecības.

E-STUDIO306LP/RD30 sistēmai ir divas sastāvdaļas, kas darbojas ar ātrumu līdz 30 lappusēm minūtē: e-STUDIO306LP, daudzfunkcionāla ierīce, kas izmanto īpašu zilu toneri un papīra apstrādes ierīce e-STUDIO RD30, kas spēj mainīt speciālā zilā tonera krāsu. Tas tiek panākts, piemērojot karstumu uz papīru, kā rezultātā tiek mainīta īpašā tonera krāsa no zila uz caurspīdīgu. Tadējādi teksts un attēli uz papīra ir praktiski izdzēsti un lapu var izmantot atkārtoti. Papildus tam e-STUDIO RD30 piedāvā arī skenēšanas funkcijas, kas pārvērš dokumentus elektroniskā formā pirms lapas dzēšanas. Tādā veidā dokumentus iespējams arhivēt pirms atkārtotas papīra izmantošanas.

Ar e-STUDIO306LP/RD30 Toshiba ir izstrādājusi sistēmu kas tieši atrisina pamatproblēmu lielākajā daļā biroju. Centieni, lai samazinātu papīra daudzumu, ko izmanto ikdienā, taču realitāte izskatās citādi: katrā birojā ir dokumenti, kas tiek izdrukāti un pēc tam tiek izmesti tikai dažu stundu laikā pēc to izdrukas. Visbiežākais piemērs tam ir dokumenti, kas tiek izdrukāti kā paraugi vai e-pasta vēstules, kas tiek drukātas kā atgādinājums par veicamiem darbiem. Ar Toshiba jauno un inovatīvo sistēmu, tagad iespējams atkārtoti izmantot šo dokumentu lapas, līdz pat desmit reizēm, un līdz ar to krasi samazināt lapu daudzumu, kas nepieciešams, lai izdrukātu vienu un to pašu dokumentu apjomus.

Saistītās tēmas: toshiba

Izsaki savu viedokli