Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Latvijā visstraujāk augošais dalīto pakalpojumu uzņēmums Tele2 Shared Service Center (Tele2 SSC) piedāvā studentiem izmēģināt savus spēkus IT un Finanšu jomā, piesakoties apmaksātai vasaras praksei. Pēc izvēles – divu vai trīs mēnešu garumā – studentiem tiks sniegta iespēja mācīties pieredzējušu ekspertu vadībā un spert pirmos soļus savā profesionālajā attīstībā.

Tele2_SSC

Vasaras praksei aicināti pieteikties visi tie studenti, kuri kā savu nākotnes darbības sfēru saredz IT un Finanšu jomu. Līdz 30. aprīlim topošajiem profesionāļiem ir iespēja pieteikties uz kādu no 12 vakancēm Tele2 SSC. Būtiskākās prasmes, kas tiks ņemtas vērā, izvērtējot pieteikumus, ir labas angļu valodas zināšanas un vēlme mācīties. Prakses ietvaros tiks veidota īpaša treniņu programma, kuras ietvaros studentiem tiks sniegta iespēja ielūkoties darbu norisē arī citos departamentos.

Tele2 SSC personāla vadītāja Ieva Orinska: “Kafija un uzkodas par brīvu, protams, ir jauki, tomēr mēs esam pārliecināti, ka par labu darbu pienākas atalgojums. Mūsu interesēs ir atrast labākos jaunos speciālistus, kuriem, pierādot savas zināšanas un vēlmi strādāt, tiks sniegta iespēja turpināt pilna laika darbu mūsu uzņēmumā.”

Vasaras prakse ir pilna laika no plkst. 9.00 līdz 17.00, kā arī tā ir paredzēta divu vai trīs mēnešu garumā – jūlijā un augustā vai jūnijā, jūlijā un augustā.

Praksei ir iespējams pieteikties līdz 30. aprīlim sūtot CV, motivācijas vēstuli un atzīmju izrakstu uz e-pastu: t2ssc_internship@tele2.com

Plašāk par katru prakses vakanci:

http://www.tele2.com/career/ssc/our-latest-job-openings/

Izsaki savu viedokli