Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Protams THG nemaz nedomā gaidīt līdz Intel saņemsies un laidīs klajā savus jaunos produktus. Tā vietā, lai iegūtu tamlīdzīgu sistēmu, kā parasti tiek lietots “uzdzīšanas” paņēmiens. Visiem zināms, ka Intel, protams, negaidās tā vienkārši samierināties ar AMD “Āmurgalvu” uzbrukumu, bet jau sen ir domāts par to, ko likt šim triecienam pretim. Lai gan Intel(un arī AMD) šķiet gadu ir aizsācis visai pasīvi, iespējams, ka šis gads tomēr izrādīsies vēl lielāks lēciens par pagājušo, kad frekfences tika dzītas augšā gandrīz vai ģeometriskā progresijā.

Intel šī gada plānos ir ietilpinājis Canterwood čipsetu, kas atļaus P4 strādāt ar kopējo efektīvo FSB 800Mhz, kā arī jauno P4 kodolu ar segvārdu Prescott.

Protams THG nemaz nedomā gaidīt līdz Intel saņemsies un laidīs klajā savus jaunos produktus. Tā vietā, lai iegūtu tamlīdzīgu sistēmu, kā parasti tiek lietots “uzdzīšanas” paņēmiens.

Tātad THG pastrādājis kārtējo savu “nedarbu” un pateicoties profesionālai un protams arī dārgai dzesēšanas sistēmai, var jau tagad mums parādīt P4 800FSB aptuvenās aprises. “Nedarba” pastrādāšanai izmantots Intel Pentium 4 – 2.26 GHz un Asus P4G8X ar Intel 7205 Chipsetu, kā arī 2x 256 MB Corsair Micro DDR400 CL2.

Sistēma tika “uzdzīta” un iegūtie rezultāti tika salīdzināti ar P4 3.06Ghz ar HT tehnloģiju un 533FSB.
THG gan ziņo, ka sistēma pēc 750Mhz FSB sasniegšanas vairāk vai mazāk zaudējusi savu stabilitāti(lai cik neticami tas arī neizklausītos:), taču beigās viņu pūles attaisnojās panākumiem un viņiem esot izdevies notestēt arī P4 sistēmu ar 800Mhz FSB, lai arī tā bijusi nestabila.

Iegūtie rezultāti? Iegūtie rezultāti rāda, ka 800Mhz FSB P4 sistēmām būs vēl viens un jāsaka, ka šoreiz kārtīgs solis uz priekšu ne tik daudz megahercu cik veiktspējas kalnā.
Kā rāda rezultāti, lielākajā daļā rezultātu P4 sistēma ar 800Mhz FSB ņem virsroku pār P4 3.06Ghz. Ieguvums no 800Mhz FSB lielā mērā ir atkarīgs no testa, kā rāda rezultāti tad izskatās, ka vislielākā jēga no tā būs dažādās 3D arēnās.
Jāpiezīmē, ka 800Mhz FSB sistēma strādāja ar 3.4Ghz takts frekfenci. Jāteic, gan, ka reālai t.i. neuzdzītai sistēmai ar ekvivalentu frekfenci un FSB rezultāti iespējams būtu krietni augstāki, jo Asus plate protams nav paredzēta tamlīdzīgām frekfencēm tāpēc lai mehānisms izturētu iespējams tika automātiski palielinātas aiztures un pieejas laiki.

Vairāk informācijas par šo “nedarbu”, testiem un to rezultātiem variet droši iegūt THG lapā.

Izsaki savu viedokli