Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

No šodienas Talsos un citās tirdzniecības vietās visā Latvijā iespējams iegādāties ieejas kartes uz Latvijas un Lietuvas rallija čempionāta posmu Rally Talsi. Ieejas karte, kas ļaus apmeklēt visus Rally Talsi 50 gadu jubilejas rallija ātrumposmus, līdz 15. maijam maksās 12,00 eiro. Rally Talsi, kas zināms arī kā Čempionu Rallijs, šogad notiks 21. un 22. maijā.

Atzīmējot Rally Talsi jubilejas svinības, skatītāji, iegādājoties ieejas karti, saņems arī īpašu piemiņas suvenīru – kakla lentu ar Rally Talsi 50 gadu jubilejas logo. Ieejas karte ļaus apmeklēt visus rallija ātrumposmos izveidotos skatpunktus, un tā maksās tik pat cik pērn – 12.00 eiro līdz svētdienai, 15. maijam, bet sacensību nedēļā, no 16. maija līdz rallija norisei 21. un 22. maijā, cena būs 15,00 eiro.

20160412_1_RallyTalsi_©GO4SPEED

Rallija norises laikā pie ieejas ātrumposmos varēs iegādāties arī ieejas biļeti uz vienu ātrumposmu, kas maksās 10,00 eiro. Rally Talsi ātrumposmus bez maksas varēs vērot bērni līdz 10 gadu vecumam un invalīdi, kuriem pie ieejas ātrumposmā biļešu kontrolierim būs jāuzrāda derīga apliecība un personu apliecinošs dokuments. Tāpat, pensionāri saņems 10% atlaidi vienai ieejas kartei, iegādājoties to kādā no tūrisma informācijas centriem un uzrādot derīgu pensionāra apliecību.

Iegādājoties Rally Talsi ieejas karti, Jūs saņemsiet arī 50% atlaidi uz pasākumu aģentūras Akcents rīkoto tradicionālā autorallija 50 gadu jubilejas ballīti – Rally Talsi Party! Ballīte norisināsies sestdien, 21. maijā Talsu Sauleskalna estrādē, un tās sākums paredzēts plkst. 22.00. Ieejas maksa būs 5.00 eiro, savukārt ar Rally Talsi ieejas karti ieeja lētāk – tikai 2.50 eiro.

“Katrs gads, kad Talsos notiek autorallijs, ir īpašs. Autorallija laikā pilsētas ikdienas ritmā ieskanas motoru rūkoņa, tas tiek ierauts ekipāžu sāncensības virpulī un ievīts skatītāju līdzi jušanas priekā, liekot Talsu pilsētas pulsam kļūt straujākam! Tas ir autorallijs, kādu pazīst Talsos!

Man ir liels gods jau astoto gadu Jūs aicināt uz savu dzimto pilsētu Talsiem, kur notiks Latvijas rallija čempionāta posms. Arī šogad mums pievienosies Lietuvas čempionāta dalībnieki, rūpējoties par vietējo sportistu spēju sāncensību ar kaimiņvalsts rallija meistariem. Turklāt, ātrumposmos redzēsim arī vēsturiskos Youngtimer spēkratus, kas piedalīsies regularitātes sacensībās!

Esmu pārliecināts, ka autosporta draugi izmantos iespēju iegādāties ieejas kartes pirms rallija sākuma, kad to cena ir zemāka – un būs kopā ar mums un citiem rallija draugiem, lai tradicionālā Talsu autorallija 50 gadu jubilejas svinības atzīmētu ar īpašu vērienu!” RA Events direktors Raimonds Strokšs.

Rally Talsi ieejas karšu tirdzniecības vietas:

  • Talsi Talsu novada tūrisma informācijas centrs Lielā iela 19/21
  • Talsi Neste degvielas uzpildes stacija Dundagas iela 1
  • Kuldīga Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs Baznīcas iela 17
  • Liepāja Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs Rožu laukums 5/6
  • Rīga Nissan Norde Skanstes iela 31A
  • Rīga Ātruma Cilts kartinga halle Sergeja Eizenšteina iela 2A
  • Rīga Kalnciema Kvartāla Vīnu veikals Kalnciema iela 35

Plašāka informācija par Rally Talsi: www.rallytalsi.lv un http://autorally.lv. Tāpat jaunumi un cita informācija par Rally Talsi atrodama arī sociālajos tīklos Twitter @RallyTalsi, Facebook /RallyTalsi, Draugiem.lv /RallyTalsi un YouTube /RallyTalsi.

Izsaki savu viedokli