Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Alienware ir dārgā gala galda datoru, klēpjdatoru, monitoru un izklaides centru ražotājs. Šīs kompānijas veidotie datori uz pārējo fona izceļās ar cenu, kas nebūs pa kabatais vidusmēra lietotājam, un arī ar datoru jaudu, kas ir patiešām iespaidīga. Šoreiz pastāstīsim par Alienware izveidoto klēpjdatoru Area-51 m17x, kas jau ir nonācis tirdzniecībā.


Alienware Area-51 m17x

Klēpjdators ir aprīkots ar 17 collu displeju, kura maksimālā izšķirtspēja ir 1920 x 1200 pikseļi. Komplektējot savu datoru, lietotājam ir iespēja izvēlēties starp Intel Core 2 Duo Extreme vai Intel Core 2 Duo centrālo procesoru, tāpat arī plašas izvēles iespējas pieejamas videokartēm – NVIDIA GeForce 8800M GTX, NVIDIA GeForce 8700M GT vai arī NVIDIA GeForce 8600M GT, turklāt visas grafiskās kartes darbojas SLI režīmā, kas nozīmē to, ka reāli datorā ir ievietotas divas videokartes. Dators atbalsta līdz pat 4 gigabaitiem DDR2 667 megahercu operatīvās atmiņas.

Komplektējot savu datoru lietotājam iespējams izvēlēties starp Windows Vista Home Premium vai Ultimate operētājsistēmām. Alienware Area-51 m17x ir iespējams aprīkot ar līdz pat 3 cietajiem diskiem, jāpiemin, ka 3 disks – Smart Bay ir pievienojams un atvienojams arī kamēr dators darbojas un nekas nav jājauc ārā ( Hot-Swappable ).

Ierīcei ir atmiņas karšu lasītājs un iebūvēts zemo frekvenču skaļrunis. Lietotājam ir pieejami četras pilna ātruma USB 2.0 pieslēgvietas, FireWire, HDMI un S-Video pieslēgvietas. Tomēr, pateicoties visiem šiem parametriem arī datora svars ir visai iespaidīgs – gandrīz pieci kilogrami.

Alienware Area-51 m17x iespējams pasūtīt un nokonfigurēt ražotāja mājaslapā. Ierīces cena ir sākot no 2949, līdz pat 5000 ASV dolāriem, atkarībā no izvēlētās konfigurācijas.

Plašāka informācija pieejama ražotāja mājaslapā

Izsaki savu viedokli