Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Brother piedāvā iespēju iegādāties savu populārāko uzlīmju printeru akcijas komplektus ar četrām uzlīmju lentām vai ruļļiem par īpašu cenu. Tagad profesionāli uzlīmju printeri ar bezvadu tīkla savienojumu un iPrint & Label aplikāciju viedtālruņiem vai planšetdatoriem pieejami par 119 eiro* (PT-P750WSP ) un – 109 eiro* (QL-710WSP ).

Modernas uzlīmju drukas iekārtas tagad ir tikpat attīstītas, kā vairums viedierīces, jo tām ir iebūvēts bezvadu tīkla savienojums un tās var tik darbināmas, izmantojot lietotājam draudzīgas aplikācijas.

image001

Kā tirgus labāko piemēru, šeit var minēt Brother bezmaksas iPrint & Label aplikāciju, kas uzlīmju izveidošanu un izdrukāšanu uz izturīgām uzlīmju lentām, kas pieejamas dažādās krāsās un izmēros, padara par pavisam vienkārši veicamu uzdevumu.

Bezmaksas iPrint & Label ir pieejama gan iOS** (iPhone un iPad), gan Android** lietotājiem. Abos gadījumos nav vajadzības izmantot printeru draiverus. Vienkārši atver aplikāciju, kas automātiski atradīs atbilstošu printeri bezvadu savienojuma tīklā.

Bezmaksas aplikācija – radošai uzlīmju drukāšanai

Tu vari vienkārši ievadīt tekstu un izdrukāt – uzlīme būs pieejama jau pēc pavisam īsa mirkļa Brother uzlīmju printerī. Vai arī izmantot kādu no aplikācijas veidnēm, lai ātri izveidotu dažādas uzlīmes, piemēram, vēstuļu un sūtījumu adreses, etiķetes, vārdu kartītes, emblēmas un cita veida uzlīmes.

Aplikācija ļauj pievienot arī attēlus, ko var izvēlēties no dažādām kategorijām, piemēram, dzimšanas dienas, dažādi notikumi, celtniecība/būvniecība, sūtījumi.

Ņemot vērā, ka iPrint & Label aplikācija tiek lietota ar viedtālruņiem un planšetdatoriem lietotāji var izmantot fotogrāfijas no savām ierīcēm, samazināt tās un izdrukāt, kā uzlīmes uz uzlīmju lentas.

Uzlīmju printeri iPrint & Label aplikācijai

Trīs Brother uzlīmju printeri ir godalgoti ar starptautisko un prestižo iF dizaina balvu (iF Design Awards 2016), kas vērtē produktus dažādās kategorijās.

Kompakts dizains, eko draudzīgums un ērtā lietošana raksturo Brother PT-P750WSP un QL 710WSP ierīces.

Līdz 31. martam norisinās akcija, kuras ietvaros ir iespējams iegādāties divus, daudzpusīgi pielietojamus Brother uzlīmju printerus, sākot no 109 eiro un cenā iekļautām četrām uzlīmju lentām (PT-P750WSP) vai uzlīmju ruļļiem (QL 710WSP).

Brother PT-P750WSP uzlīmju printeris tiek lietots kopā ar izturīgajām TZe lentām, kas neizbalē tiešā saules gaismā, ir izturīgas pret dažādām ķimikālijām, noberzumiem un nodilumiem, kā arī tās būs ilgnoturīgas dažādās temperatūras amplitūdās.

Lai strādātu ar PT-P750WSP uzlīmju printeri nav nepieciešams instalēt papildus programmatūru. Četru, komplektā iekļauto, uzlīmju lenšu vērtība ir 75 eiro (iesk. PVN).

Brother QL-710WSP uzlīmju printeris nodrošina iespēju pievienot logotipus un svītrkodus. Tas drukā sagrieztas uzlīmes vai vienlaidu uzlīmes, kā arī plastikāta uzlīmes.

Tāpēc QL-710WSP ierīce ir vispiemērotākā tieši dažādu sūtījumu adrešu uzlīmju vai arhivēšanas uzlīmju drukāšanai. Četru, komplektā iekļauto, uzlīmju ruļļu vērtība ir 50 eiro (iesk. PVN).

Abi Brother uzlīmju printeri (PT-P750WSP un QL 710WSP) ir ar bezvadu tīkla un USB savienojumu. Tie var drukāt no Windows vai Mac, kā arī no bezmaksas iPrint & Label aplikācijas.

* Akcijas cena pieejama līdz 2016. gada 31. martam. Cena iesk. PVN.

** iPrint & Label aplikāciju iOS ierīcēm var lejupielādēt bez maksas šeit – https://itunes.apple.com/dk/app/brother-iprint-label/id523047493?mt=8 Android ierīcēm šeit- https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brother.ptouch.iprintandlabel

Untitled1

Brother PT – P750WSP uzlīmju printeris darbojas izcili kopā ar iPrint&Label aplikāciju, drukājot uzlīmes uz TZe lentām, kas ir ilgnoturīgas un tām ir specīga saķere ar dažādām virsmām.

Vairāk informāciju meklējiet:

http://www.brother.lv/es-mobile-apps

 

 

Izsaki savu viedokli