Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau pirms laika vēstījām par kādu tiesas procesu starp Apple un Samsung, kurā abas kompānijas nespēja panākt abpusēji izdevīgu vienošanos, rezultātā liekot lēmumu pieņemt tiesai. Tagad ir oficiāli zināms, ka šī lēmuma rezultātā Samsung nāksies šķirties no gandrīz viena miljarda dolāru.

Tiesa lēmusi, ka Samsung nāksies izmaksāt Apple 930 miljonus ASV dolārus, taču Apple prasība par Samsung viedtālruņu tirgošanas aizliegumu Amerikas Savienotajās Valstīs tika noraidīta. Attiecīgā summa tiek piedzīta par Dienvidkorejas kompānijas pārkāptajiem patentiem.

Apple gan ar šo negrasās apstāties, iesniedzot jaunu prasību tiesā pret Samsung. Arī šajā gadījumā runa ir par patentu pārkāpumiem, taču prasībā iekļaujot krietni populārākus modeļus, piemēram, Galaxy S3.

Jāatzīmē, ka jau vairākkārtīgi kompānijas risinājušas savstarpējās nesaskaņas tiesas zālē. Piemēram, 2012. gadā aizsāktās tiesas sēdes noslēdzās ar labvēlīgu iznākumu Apple, paredzot, ka Samsung ir jāizmaksā ASV bāzētajai kompānijai 1,05 miljardi dolāru.

Apple-vs-Samsung-640x366

Saistītās tēmas: applepatentisamsung

Izsaki savu viedokli