Aktuāls

Mobilo sakaru operators “Tele2” ir būtiski paplašinājis ceturtās paaudzes jeb 4G tīkla pārklājumu Rīgā un tās apkārtnes novados, kā arī Jūrmalā, kas ļauj klientiem lietot ātrgaitas mobilo internetu. “Tele2” turpinās investēt un plānveidīgi attīstīt 4G tīklu, lai 2015. gada beigās tas būtu pieejams jau 90% valsts iedzīvotāju. 

“Nodrošināt klientiem labāko mobilā interneta lietošanas pieredzi Latvijā – tas ir mūsu mērķis. Esam gandarīti, ka, investējot 9 miljonus eiro un uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, mums tas lielā mērā jau ir izdevies! SKDS pētījums apliecina, ka apmierinātākie mobilā interneta lietotāji Latvijā ir “Tele2” klienti, savukārt saskaņā ar nozares regulatoru SPRK “Tele2” ir plašākais ātra interneta pārklājums Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. “Mēs vēlamies arī turpmāk piedāvāt klientiem lielisku mobilo internetu, tāpēc realizējam vērienīgu 4G tīkla izvēršanas projektu. Tam šobrīd ir arī piemērotākais laiks – mūsu rīcībā ir labas radiofrekvences, tāpat arī 4G tehnoloģiskās iekārtas kļūst pieejamākas cenas ziņā un stabilas darbībā, kas savukārt nozīmē, ka varēsim klientiem arī turpmāk nodrošināt augstu apkalpošanas servisu un izdevīgu piedāvājumu!”

“Iedzīvotāji un uzņēmumi vēlas soļot līdzi progresam un izmantot jaunākās tehnoloģijas, tāpēc nākotnes biznesa potenciāls ir tiem mobilo sakaru operatoriem, kuri šobrīd attīsta 4G tīklu. Esam pārliecināti, ka ātrgaitas mobilais internets arī turpmāk ļaus palielināt gan klientu skaitu, gan apgrozījumu. To pierāda arī “Tele2” pieredze – mums pieaug klientu skaits, kuri lieto 4G atbalstošus telefonus un planšetdatorus, tāpat gada laikā ir dubultojies datu patēriņš,” piebilst V.Vancovičs.

Šogad “Tele2” ir saņēmis vairākus augstus novērtējumus – ikgadējā kampaņā “Uzslavē labu servisu 2014” “Tele2” ir atzīts par iedzīvotāju uzslavētāko uzņēmumu telekomunikācijas nozarē, savukārt ikgadējais nozares regulatora SPRK kvalitātes pārskats apliecina, ka “Tele2” ir plašākais ātra interneta pārklājums Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē. “Tele2” turpinās būtiski ieguldīt klientu servisā, jaunos pakalpojumos un tīkla attīstībā.

Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS veica Latvijas iedzīvotāju aptauju “Mobilā interneta lietošanas paradumi” šī gada janvārī, un tajā piedalījās 1005 respondentu vecumā no 18-74 gadiem.

Saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) “Elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskatu par  2013. gadu” “Tele2” ir pieejams visplašākais pārklājums (virs 6Mbit/s) mobilajam internetam Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē.

Tele2_bazesstacija_Riga_1

Izsaki savu viedokli