Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tele2 korporatīvie klienti, kuri bija pieteikušies iegādāties iPhone 6, to saņēma jau vakar, 23. septembrī. Savukārt no šodienas Tele2 piedāvā tirdzniecībā iPhone 6 arī privātpersonām – gan Tele2, gan citu operatoru klientiem. Apple jaunākos viedtelefonus Tele2 piegādā viens no vadošajiem Eiropas telefonu distributoriem, savukārt“Tele2 nodrošina telefona garantiju 24 mēnešus.  

“Priecājamies, ka mūsu klienti ir pirmie Latvijā, kuri jau lieto lielu interesi izraisījušos jaunākos Apple viedtelefonus! Atsauksmes ir pozitīvas un uzņēmumu vadītāji novērtē jauno dizainu un iespējas. Esam arī parūpējušies par telefona garantiju, kas ir līdzvērtīga ražotāja sniegtajai garantijai. Mums ir svarīgs lielisks serviss un apmierināti klienti, tāpēc allaž strādājam pie jauniem pakalpojumiem, kas dara ikviena no mūsu vairāk nekā miljona klientiem ikdienu patīkamu, kā arī piedāvājam iegādāties jaunākās mobilās ierīces,” saka Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis.

“Kopš pagājušās nedēļas Tele2 mājas lapā var pieteikties iegādāties iPhone 6. Varam atklāt, ka šādu iespēju aktīvi izmanto gan uzņēmēji, gan privātpersonas un pieprasījums ir liels. Domāju, ka jaunākais iPhone radīs vēl lielāku interesi par viedtelefoniem kopumā un šī gada pēdējo mēnešu laikā no desmit nopirktiem telefoniem jau septiņi būs viedtelefoni. Tāpat strauji pieaugs Tele2 piedāvāto telefonu apdrošināšana, jo iPhone ir salīdzinoši dārga ierīce un cilvēki vēlēsies sevi pasargāt no iespējamiem finansiāliem zaudējumiem un papildu izdevumiem, ja telefons tiek nozagts vai netīšām bojāts” piebilst J.Spoģis.

Ikviens interesents ir aicināts apskatīt un izmēģināt jauno iPhone 6 Tele2 klientu apkalpošanas centros Rīgā “Alfā”, “Spicē” un Merķeļa ielā 17/19. Tele2 korporatīvie klienti varēs iegādāties jaunāko iPhone 6, sazinoties ar savu klientu menedžeri vai ierodoties“Tele2 Biznesa klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Mūkusalas ielā 42. Privātpersonas ir aicinātas apmeklēt “Tele2” mājas lapu (www.tele2.lv) vai kādu no 41 Tele2 klientu apkalpošanas centriem 21 Latvijas pilsētā un pieteikties iegādāties iPhone 6. Ņemot vērā lielo interesi, Tele2 paredz, ka pieprasījums pēc jaunā viedtelefona būtiski pārsniegs piedāvājumu, tādēļ uzņēmums lūdz klientus būt saprotošiem un paciesties dažas dienas līdz tiek saņemta kārtējā piegādes partija. Sākotnēji Tele2 piedāvā iPhone 6 ar 16GB iebūvēto atmiņu pelēkā, sudraba un zelta krāsā, izvēloties iegādāties nomaksā vai uzreiz par pilno cenu 999 eiro. iPhone 6 Plus Tele2 piedāvās tirdzniecībā drīzumā.

041c6e5e6c5873c3f51f6de14439514f

Izsaki savu viedokli