Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

No vakardienas, 19. jūnija, “Tele2” nodrošina 4G tīklu viesabonēšanā vairākās Eiropas valstīs – Lielbritānijā, Čehijā, Grieķijā, Igaunijā, Īrijā, Lietuvā, Portugālē un Zviedrijā. Tas nozīmē to, ka pusei Latvijas iedzīvotāju, kas ir “Tele2” klienti, ceļojot uz šīm Eiropas valstīm ir pieejams zibenīgais 4G internets telefonā. “Tele2” ir pirmais mobilo sakaru operators, kas Latvijas iedzīvotājiem nodrošina 4G tīklu viesabonēšanā.

“Priecājamies, ka esam sarūpējuši vairākas lieliskas iespējas iedzīvotājiem un uzņēmējiem, kuri ceļo. Pirmkārt, ar pakalpojumu “Datu pakas internetam telefonā ārvalstīs” vairs nav jāmaksā par katru megabaitu, bet ir iespēja izdevīgi iegādāties datu apjomu. Otrkārt, sākām piedāvāt pirmo tarifu plānu Baltijas valstīm “Baltija”, lai klienti varētu neierobežoti zvanīt un sūtīt īsziņām un lietot mobilo internetu 2GB apjomā. Un šodien ar gandarījumu paziņojam, ka nodrošinam zibenīgo 4G internetu viesabonēšanā vairākās Eiropas valstīs! Lai arī jau šobrīd “Tele2” ir labākā izvēle tiem, kuri ceļo, mēs turpināsim attīstīt piedāvājumu un jau tuvākajā laikā klientiem piedāvāsim 4G tīklu viesabonēšanā arī citās valstīs, kur tas ir pieejams,” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

Latvijas iedzīvotāji un uzņēmēji, “Tele2” klienti, visvairāk mobilo internetu viesabonēšanā lieto tieši kaimiņvalstīs Igaunijā un Lietuvā, turklāt ar strauju pieaugumu – gada laikā strauji palielinājies veikto zvanu skaits, savukārt interneta patēriņš audzis 11 reizes jeb par 1019%.

“Tele2” ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas nodrošina iespēju lietot datu pakas viesabonēšanā jau 72 pasaules valstīs. Tāpat “Tele2” ir vienīgais operators, kas piedāvā tarifu plānu Baltijas valstu reģionam. Tagad “Tele2” piedāvā arī 4G viesabonēšanā vairākās Eiropas valstīs.

Saistītās tēmas: mobilie sakarimobilo sakaru operatoritele2

Izsaki savu viedokli