Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Viedtelefons ir viena no iekārojamākajām Ziemassvētku dāvanām un jau šobrīd ir pārspēti iepriekšējo gadu tirdzniecības rekordi, liecina vadošā mobilo sakaru operatora “Tele2” pārdošanas dati. “Tele2” klientu apkalpošanas centros visā Latvijā un mājas lapas internetveikalā viedtelefonu pārdošana visu decembra mēnesi saglabājas rekordaugsta, un iedzīvotāji izvēlas augstākas klases viedtelefonus – vidējā iegādātā viedtelefona cena ir pieaugusi pat par 44%, salīdzinot ar pagājušā gada decembri.

Tele2_viedtelefoni_2

“Arī šogad Ziemassvētku vecīša maisā iedzīvotāji ļoti vēlas redzēt viedtelefonu. Kā esam novērojuši, viedtelefonus iegādājas gan kā dāvanu sev, gan saviem ģimenes locekļiem. Lai arī nepieredzēti augsts pieprasījums ir tieši pēc pašiem dārgākajiem viedtelefoniem, arī cenas ziņā pieejamāki telefoni tiek izvēlēti, piemēram, kā dāvana vecvecākiem un maziem bērniem. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī pirms šī gada svētkiem iedzīvotāji aktīvi iegādājas planšetdatorus,” saka “Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe.

““Tele2” komanda novēl prieka pilnus svētkus un lai ikviens Latvijas iedzīvotājs Ziemassvētku vecīša maisā ierauga cerēto!” piebilst D. Škrabe.

TOP pirktākās Ziemassētku dāvanas – viedtelefoni:

  • Samsung Galaxy S6/ Edge

  • Samsung Galaxy Core Prime

  • Samsung Galaxy J5

  • Huawei P8 Lite

  • iPhone 6 un iPhone 6s.

Izsaki savu viedokli