Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Apkopojot datus par 2008. gadā visvairāk pārdotajiem mobilo tālruņu modeļiem, Tele2 tirdzniecības vietās vispieprasītākie ir bijuši Nokia, Sony Ericsson un Samsung ražotie mobilie tālruņi. „Tele2 veikali ir kļuvuši par vienu no iecienītākajām mobilo tālruņu tirdzniecības vietām visā Latvijā. Tas skaidrojams ar faktu, ka Tele2 vienmēr piedāvā aktuālākos, pieprasītākos un jaunākos mobilo tālruņu modeļus par izdevīgākajām cenām. Veidojot mobilo tālruņu sortimentu, mēs vienmēr ņemam vērā klientu tehniskās vēlmes, kā arī to, cik pievilcīgs attiecīgais telefona aparāts būs lietotāju skatījumā. Tele2 apkopotie dati rāda, ka visvairāk tiek pieprasīti vidējās klases telefoni ar plašām datu pārraides iespējām,” atklāj Jānis Spoģis, Tele2 mārketinga direktors.

Vairāk nekā 100 Tele2 tirdzniecības vietās visā Latvijā jau no rītdienas, 13. februāra, līdz 15.februārim notiks līdz šim Latvijā vērienīgākā mobilo tālruņu izpārdošana. Tikai trīs dienas ikviens varēs iegādāties vairāk nekā 60 mobilo tālruņu modeļus tikai par vienu latu.

„2000. gadā mēs bijām pirmie, kas tirgū sāka piedāvāt dotētos tālruņus un arī šobrīd arī esam pionieri, jo rīkojam Latvijā līdz šim lielāko mobilo tālruņu izpārdošanu, kurā pieejams visplašākais tālruņu modeļu sortiments. Ceram, ka klienti to novērtēs un izmantos šo izdevīgo iespēju gada sākumā tikt pie jauna telefona,” stāsta J.Spoģis.

Tele2 veikalos 2008. gadā visvairāk iecienītākie mobilo tālruņu modeļi bija:

* LG KE970
* LG KU990
* Motorola V3
* Motorola Z6
* Nokia 6300
* Nokia 2760
* Samsung SGH-B100
* Samsung SGH-J600
* Sony Ericsson W200i
* Sony Ericsson W350

Izsaki savu viedokli