Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kurzemē ir vislielākais mobilā interneta patēriņa pieaugums, liecina “Tele2” dati. Gada laikā mobilā interneta patēriņš Kurzemē “Tele2” tīklā ir pieaudzis par 117%, Zemgalē – 83%, Vidzemē – 83%, Latgalē – 79% un Rīgā – 45%.

Salīdzinoši ar pārējiem reģioniem mazāks patēriņa pieaugums Rīgā ir skaidrojams ar to, ka galvaspilsētā būtisks mobilā interneta lietotāju skaita un tā patēriņa pieaugums “Tele2” tīklā bija novērojams iepriekšējo gadu laikā un lielākā daļa iedzīvotāju jau ir aktīvi mobilā interneta lietotāji.

“Lai arī turpmāk mobilā interneta lietotāju skaits augtu, tam ir radīti nepieciešamie nosacījumi – esam uzbūvējuši Baltijā modernāko sakaru tīklu, kas nodrošina 95% iedzīvotāju ātrgaitas mobilo internetu 3G tīklā. Tāpat esam uzsākuši piedāvāt jaunāko mobilo sakaru tehnoloģiju 4G, nodrošinot tirgū izdevīgāko 4G internetu datoriem. Mūsu mērķis ir attīstīt 4G tīklu, lai jau nākamgad tas būtu pieejams 70% iedzīvotāju. 4G interneta plašāka pieejamība būs nākamais “grūdiens”, kas liks strauji pieaugt mobilā interneta lietotāju skaitam,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis.

“Pēc mūsu aplēsēm, Latvijā mobilā interneta lietotāju skaits varētu būt jau pārsniedzis 1 miljonu jeb 50% iedzīvotāju,” piebilst J.Spoģis.

Internets telefona_2

Izsaki savu viedokli