Aktuāls

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

Tele2 paziņo, ka Stokholmā ir noslēgta vienošanās par dziesmu konkursa “Eirovīzija 2016” atbalstu, kas nozīmē, ka Zviedrijas “Tele2” ir kļuvis par “Eirovīzijas” oficiālo mobilo sakaru operatoru. “Eirovīzijas” dziesmu konkursa fināls notiks 2016. gada 14. maijā Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā daudzfunkcionālajā arēnā “Tele2 Arena”.

““Tele2” jau būs dabiska daļa no “Eirovīzijas 2016”, jo tās centrālais notikums – fināla vakars – notiks tieši daudzfunkcionālajā arēnā “Tele2 Arena”. Mēs priecāsimies uzņemt “Eirovīzijas” fanus pasaulē modernākajā arēnā, un, noslēdzot vienošanos par atbalstu, mēs arī apņemamies pacelt šo notikumu pilnīgi jaunā līmenī,” saka Tomass Ekmans (Thomas Ekman), “Tele2” Zviedrijā vadītājs.

““Tele2” veiksmīgi darbojas deviņās valstīs, tajā skaitā Zviedrijā, kur nākamgad “Eirovīzija 2016” būs valsts centrālais notikums. Arī Latvijā “Eirovīzija” ir viens no iecienītākajiem mūzikas notikumiem, kuru ik gadu pie TV ekrāniem vēro simtiem tūkstoši iedzīvotāji,” saka “Tele2” Latvijā valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

“Eirovīzija 2016” pusfināls un fināls norisināsies Stokholmā no 10.-14.maijam. Nākamā gada Eirovīzijas konkursā lielāku lomu par TV ieņems citi kanāli, ar kuru palīdzību varēs gan skatīties Eirovīziju, gan paust savas emocijas par dziesmu konkursā notiekošo.

Izsaki savu viedokli