Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

2013. gada 1. ceturksnī mobilo sakaru operators “Tele2” uzrādīja izaugsmi – pieaudzis gan klientu skaits par gandrīz 30 000, gan apgrozījums par 3,2%, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo ceturksni. Tāpat arī, investējot vairāk nekā 1,1 miljonu latu, “Tele2” turpināja pērn veiksmīgi iesākto sakaru tīkla modernizācijas projektu, tādējādi pietuvojoties mērķim – nodrošināt ātrgaitas mobilā interneta pārklājumu 95% iedzīvotāju.

 

“2013.gads mums ir sācies veiksmīgi ne tikai ar lielāku klientu skaitu un stabiliem finanšu rezultātiem, bet arī ievērojamiem sasniegumiem sakaru kvalitātē – esam priecīgi, ka jaunākais SPRK kvalitātes pārskats* apliecina, ka “Tele2” ir ātrākais mobilais internets visvairāk vietās Latvijā,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. “Arī turpmāk “Tele2” fokuss būs vērsts uz labākā piedāvājuma kvalitātes un cenas ziņā nodrošināšanu tirgū. Jau tagad mūsu klientiem ir pieejami izdevīgākie tarifu plāni Eiropā! Savukārt 2.ceturkšņa laikā pabeigsim daudzmiljonu sakaru tīkla modernizācijas projektu, kas ļaus mums arī turpmāk nodrošināt ātrāko mobilo internetu Latvijā ar vēl lielāku pārklājumu, kā arī būsim gatavi ceturtās paaudzes jeb 4G pakalpojumu piedāvāšanai.”

“Tele2” apgrozījums 2013. gada 1. ceturksnī bija 19,4 miljoni latu, kas ir par 3,2% vairāk kā pagājušā gada attiecīgajā ceturksnī. Savukārt “Tele2” peļņa no pamatdarbības jeb EBITDA** veidoja 6,5 miljonus latu, samazinoties par 6,6% salīdzinājumā ar to pašu ceturksni 2012. gadā. Pateicoties efektīvai darbībai, “Tele2″ EBITDA rentabilitātes rādītājs, tāpat kā iepriekšējos gados, arī 1.ceturksnī saglabājās augstā līmenī, veidojot 33,4%. Salīdzinot ar pagājušā gada 1.ceturksni, šogad “Tele2” ieguva gandrīz 30 000 jaunu klientu, kopējam klientu skaitam 2013. gada 31. martā veidojot 1 040 311.

 

“Tele2” pērn iesāka un šogad pabeigs vienu no lielākajiem investīciju projektiem mobilo sakaru nozarē Latvijā – sakaru tīkla modernizāciju ar “Nokia Siemens Networks” jaunākajām tehnoloģijām. “Tele2” ir jau modernizējis tīklu Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē, kam sekos Rīga, Jūrmala, Saulkrastu un Tukuma novadi. Pabeidzot tīkla modernizāciju, “Tele2” nodrošinās ātrgaitas mobilo internetu 95% iedzīvotāju.

tele2
“Tele2 AB Grupas”, vienas no Eiropas vadošajām telekomunikāciju kompānijām, apgrozījums 2013. gada 1. ceturksnī veidoja 601 miljonu latu, kas, izslēdzot valūtas kursa svārstības, ir par 0,2% vairāk salīdzinājumā ar 2012. gada attiecīgo ceturksni. Savukārt “Tele2 AB Grupas” peļņa no pamatdarbības jeb EBITDA sasniedza 122 miljonus latu.

Saistītās tēmas: tele2

Izsaki savu viedokli