Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mobilo sakaru operators “Tele2” paziņo, ka Latvijā no sestdienas sācis darboties “Tele2” 4G++ mobilā interneta tīkls. Šobrīd Latvijā 4G++ funkcionalitāti nodrošina “Samsung Galaxy S6 Edge+” viedtelefoni, tomēr paredzams, ka tuvākajā laikā arī pārējie mobilo telefonu ražotāji sāks piedāvāt vietējā tirgū viedtelefonus ar 4G++ iespēju.

Tele2_bazesstacija_Riga_1

“Mums ir prieks “Tele2” klientiem, kas ir puse valsts iedzīvotāju, nodrošināt iespēju lietot pasaulē modernāko 4G++ tīklu! 4G++ ir jaunākā mobilo sakaru tehnoloģija, kas izmanto trīs frekvenču joslas vienlaicīgi – 800, 1800 un 2600 megahercu, sasniedzot trīskārtēju 4G ātrumu, kas ir līdz pat 375 mbps. Šobrīd “Tele2” 4G++ tīkls ir pieejams vairākās vietās Rīgā, un mēs turpināsim to paplašināt,” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

“Tele2” 4G++ tīklu piedāvā arī Lietuvā un Igaunijā. “Tele2” ir vienīgais Latvijas mobilo sakaru operators, kas nodrošina 4G tīklu pieejamu viesabonēšanā vairākās ES valstīs un ASV, tāpēc “Tele2” Latvijas klienti var lietot 4G, 4G+ un 4G++ tīklu dodoties arī uz kaimiņvalstīm.

“Samsung Galaxy S6 Edge+” var iegādāties “Tele2” klientu apkalpošanas centros vai “Tele2” mājas lapā ar bezmaksas piegādi visā Latvijas teritorijā.

“Tele2” nodrošina Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu, kā arī jau 15 Latvijas pilsētās ir sācis strādāt “Tele2” 4G+ tīkls. “Tele2” ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas nodrošina jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus.

Izsaki savu viedokli