Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Šī gada Ziemassvētkos vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” dāvā savā klientiem mēneša abonementu “Fastr Books”. “Fastr Books” ir Latvijā radīta mobilā aplikācija, ar kuru var ērti planšetdatorā vai viedtelefonā lasīt, ko sirds kāro – kopumā pieejamas 12 000 grāmatas 7 valodās, tajā skaitā latviešu.

“Sveicam visus “Tele2” klientus tuvojošajos svētkos un priecājamies pasniegt šādu dāvanu mūsu klientiem, vienlaikus atbalstot Latvijā inovatīvu “start-up” uzņēmumu mobilo aplikāciju izstrādes jomā! Līdzīgi kā citviet pasaulē arī Latvijā arvien vairāk cilvēku izvēlas lasīt e-grāmatas, tāpēc nepārsteidz, ka “Fastr Books” jau ir atzinīgi novērtēta kā virtuālā bibliotēka,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis. “No šodienas ikviens “Tele2” klients bez maksas ar vienu klikšķi var sākt lasīt grāmatu “Fastr Books” savā planšetdatorā vai viedtelefonā. Paldies visiem “Tele2” klientiem par sadarbību, un esmu pārliecināts, ka mūsu klientiem šis ir patīkams pārsteigums!”

30 dienu abonements mobilajai aplikācijai “Fastr Books” ir pieejams visiem “Tele2” pēcapmaksas klientiem, kuriem ir viedtelefoni vai planšetdatori ar operētājsistēmu “Android” vai “iOS”. “Fastr Books” aplikāciju nepieciešams lejupielādēt no “Google Play” vai “App Store” līdz 2015. gada 12. janvārim. Atverot aplikāciju, tā automātiski noteiks, vai lietotājs ir “Tele2” klients.

“Fastr Books” ļauj ne tikai lasīt 12 000 grāmatas 7 valodās, bet arī sekot un dalīties ar saviem draugiem un domubiedriem, veidot savu lasīšanas vēsturi, un redzēt, ko lasa draugi. “Fastr Books” ir lielākais e-grāmatu veikals Latvijā, kura mērķis ir izvērst savu darbību Eiropā un ASV.

Izsaki savu viedokli