Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mobilo sakaru operators “Tele2” strauji izvērš ceturtās paaudzes jeb 4G tīkla pārklājumu visās Baltijas valstīs. Šobrīd “Tele2” 4G tīkls pieejams jau 90% reģiona iedzīvotāju.4g-rysio-kortele-61385559

“Pēdējā gada laikā “Tele2” ir koncentrējies uz Baltijā labākā 4G tīkla izbūvi, lai esošajiem un topošajiem klientiem sniegtu labāko mobilā interneta lietošanas pieredzi gan lielajās pilsētās, gan lauku reģionos. Esam pārliecināti, ka augsta 4G tīkla kvalitāte un plašs tīkla pārklājums nodrošinās klientu lojalitāti, kā arī sekmēs datu pakalpojumu biznesa pieaugumu,” saka Malina Holmberga (Malin Holmberg), “Tele2 AB” grupas Baltijas valstu, Horvātijas un Austrijas tirgus reģiona direktore.

“Esam gandarīti, ka varam nodrošināt lielisku mobilā interneta lietošanas pieredzi jau 90% Baltijas valstu iedzīvotāju. “Tele2” joprojām ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas piedāvā tarifu plānu Baltijas valstu reģionam ar bezlimita zvaniem un īsziņām, kā arī būtisku datu apjomu bezrūpīgai mobilā interneta lietošanai arī tuvākajās kaimiņvaltīs. Tāpat joprojām esam vienīgais mobilo sakaru operators, kas piedāvā 4G izmantošanu viesabonēšanā vairākās Eiropas valstīs – Lielbritānijā, Čehijā, Grieķijā, Igaunijā, Īrijā, Lietuvā, Portugālē un Zviedrijā,” saka “Tele2” Latvijā valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Investējot 50 miljonus eiro, “Tele2” 2014.gadā pabeidza Baltijā modernākā sakaru tīkla būvniecību, sasniedzot mērķi – izveidot mūsdienīgāko mobilo sakaru tīklu Baltijas valstīs. Tas ļāvis “Tele2” nodrošināt 4G tīklu pieejamību 90% reģiona iedzīvotāju vēl pirms plānotā termiņa, kas sākotnēji bija paredzēts 2015.gada beigās.

Paredzams, ka datu patēriņa apjoms un mobilā interneta lietotāju skaits nākotnē ievērojami pieaugs, tādēļ “Tele2” arī turpmāk strādās pie 4G tīkla pārklājuma paplašināšanas Baltijas valstīs, vienlaikus turpinot palielināt tīkla jaudu.

Saistītās tēmas: 4gltemobilie sakarimobilo sakaru operatoritele2

Izsaki savu viedokli