Aktuāls

Svētku laikā atvērti visi nama kabineti un darbnīcas. Dažas no tām būs iznākušas uz ielas – kopā ar kuģu modelisma, elektronikas, fotogrāfijas un velo-minimoto skolotājiem svētku apmeklētāji varēs modelēt, kuģot, kadrēt, fokusēt, rāpties pa sienu, staigāt pa ūdeni un vēl visādi izglītojoši izklaidēties. 

Kā kuģi nosauks, tā peldēs. Kuģiem, bildēm un mopēdiem vārdus varēsiet dot paši, bet mēs šīgada pasākumu nosaucām kā fabriku, kurā starpkaru Latvijā ražoja fotopapīrus, plates un citu fototehniku. Turklāt fabrikas vārdā ir spēks – uzstādīsim jaunus rekordus un leposimies ar vecajiem! Ar foto tēmām – skatīšanos, redzēšanu, ieraudzīšanu – mēģinājām svētku norises apvienot, bet mums ir vairāk nekā 40 pulciņu, darbnīcu un studiju! Tāpēc kuģi, mopēdi un augstumtrases gan ļaus mainīt ierastos skatupunktus, gan arī izkustēties un papriecāties. Par jautrību gādās arī nama draugi: Fotomuzejs, spēlētāji no “Ludo”, zinātkārie no “Ilustrētā Junioriem” un “Mezgls”. Nama bijušie audzēkņi – nu jau atzīti fotogrāfi – stāstīs par skatīšanos savā dzīvē un īpaši bērnībā.

Atnākot uz svētkiem, katrs vecumā no 6 līdz 25 gadiem varēs noskatīt darbnīcu, kur gribēsies atnākt arī mācību laikā. Audzēkņu uzņemšana līdz 10. septembrim. Turklāt 11-12 gadus veci puikas vēl varēs pieteikties konkursam “Superpuika 2012”.

TJN „Annas 2” darbojas kopš 1989. gada un piedāvā interešu izglītības programmas četrās savstarpēji saistītās daļās: tehniskais modelisms, amatniecība, multimediji, mākslas, kā arī dažādas starpnozaru programmas kā astronomija, valodas, medicīna, informātika u. c.

Izsaki savu viedokli