Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Laika posmā no devītā līdz vienpadsmitajam februārim tika rīkots kompānijas TD Baltic rīkotais Baltijas IT dīleru forums “TD Baltic 10th Forum”. Devītajā datumā tas notika Lietuvā, šodien notiek Igaunijā, bet desmitajā datumā tas notika Rīgā, viesnīcā Reval Hotel Latvija. Pasākumā piedalījās arī BOOT pārstāvji. Foruma ietvaros tika rīkoti vairāki semināri. Semināri bija sadalīti četros lielos paneļos: Domājot plašāk; Kā būt redzamam un atšķirīgam; Saturam ir nozīme!; Vairāk kvalitātes un krāsu Tavai dzīvei un darbam. Foruma rīta daļā visi interesenti varēja klausīties Īpašo uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās Jāņa Reira stāstījumā par to vai IT nozare ir valsts prioritāte.

Semināru noslēgumā bija plaša izstāde, kurā varēja apskatīt kompāniju jaunākos produktus. Foruma noslēgumā sekoja izklaides (dzērieni, uzkodas, dejas, mūzika un dažādi šovi) naktsklubā Fasion Club.

Vairāk par to, ko varēja dzirdēt un redzēt TD Baltic 10th Forum varēsiet lasīt BOOT marta numurā.

Forumā piedalījās tādas firmas kā: AMD, IBM, HP, Microsoft; Philips, Fujitsu-Siemens, Logitech, ViewSonic, Apacer, Konica Minolta un citas.

Izsaki savu viedokli