Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Daļa Windows 8 lietotāju izjūt vēlmi izmantot to datorā ar skārienjutīgu ekrānu, taču jauna datora iegāde šīs vēlmes realizācijai šķiet pārāk dārga. Lai risinātu šādas funkcijas trūkuma radīto problēmu, datoru aksesuāru ražotājs Targus piedāvā īpašu papildinājumu Windows 8 datoriem.

Targus Touch Pen ir komplekts, kas sastāv no ekrānam piestiprināma sensora un īpaša irbuļa, kas ļauj veikt darbības datora ekrānā tā, it kā izmantotu skārienjutīgu ekrānu.

TargusTouchPenWindows

 

“Windows 8 ir kā radīts vadībai ar skārienjutīgo ekrānu un šīs funkcijas trūkums padara esošos datorus mazāk ērtus” paziņojis Al Giazzon, Targus mārketinga vadītājs. “Mēs izveidojām produktu, kas padara esošos datora ekrānus par skāriejutīgiem ekrāniem pielīdzināmiem, ar iespēju izmantot skārienu ievadi. Papildus tam, mūsu produkts ir daudz lētāks, nekā jauna datora iegāde”

Targus Touch Pen lietošanas princips ir gana vienkāršs: ekrāna malā piestiprina uztvērēju, kas tiek pieslēgts datora USB portam. Speciālais irbulis darbojas līdzīgi, kā pirksts vai skārienjutīgo ekrānu irbulis. Šis risinājums, diemžēl, neļauj lietot savus pirkstus, jo uztvērējs reģistrē tikai irbuļa atrašanās vietu.

Šis papildinājums ir veidots priekš portatīvajiem datoriem, tomēr to var lietot arī galda datoram ar mazu monitoru, jo Targus Touch Pen neatbalsta ekrānus, kas ir lielāki par 17 collām.

Targus Touch Pen cena būs apmēram 100 ASV dolāri.

Saistītās tēmas: windows 8

Izsaki savu viedokli