Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau labu laiku tiek baumots, ka Bugatti gatavo modeli, ar kuru aizstās drīzumā pensijā ejošo Veyron. Jaunākā versija ir, ka jaunais modelis sauksies Royale un kā koncepts debitēs rudenī Frankfurtes auto izstādē. Tehniskie risinājumi, tai skaitā W16 četru turbīnu benzīna dzinējs un divu sajūgu pārnesumkārba, varētu tikt pārņemti no Veyron, bet dzinēja novietojums pārcelties no vidus uz priekšu, atstājot vietu plašam un greznuma pilnam salonam. Interesanti, ka nākamais Bugatti modelis solās būt vēl dārgāks un eksluzīvāks par līdzšinējo Veyron.

Portāls Auto Express ar datorgrafikas palīdzību izveidojuši savu variāciju par tēmu, kāds varētu izskatīties nākamās paaudzes Ford Focus, kas tirdzniecībā solās nonākt jau nākamgad. Vizuāli tas atgādina 2005. gada Iosis konceptu, kas pēdējos gadus veidojis pamatu Ford modeļu dizainam. Dzinēju gammu veidos ekonomiskie EcoBoost benzīna dzinēju, kas sniegsies no 89 zirgspēku viena litra agregātiem līdz 1,6-litru turbo dzinējam, kas attīstīšot 197 zirgspēkus. Bez tiem piedāvājumā būs arī dīzeļdzinēji, no kuriem jaudīgākā būs divu litru versija ar 197 zirgspēkiem.

2008. gada Ženēvas auto izstādē Seat pārsteidza ar Bocanegra konceptu, kas bija agresīvi veidots Ibiza Cupra ar moderniem lukturiem, melnām priekšas un aizmugures daļām un konceptam atbilstošu interjeru. Tagad tiek ziņots, ka tirdzniecībā nonāks sērijveida Bocanegra versija, kas tiks piedāvāta kā stila pakotne Ibiza Cupra modelim un kurā varētu tikt iekļauti izteiksmīgā virsbūves pakotne, kā arī kādi interjera aksesuāri. Dzinējs palikšot neaizskarts un no 1,4-litra turbo attīstīs 178 zirgspēkus.

Izsaki savu viedokli