Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vertu izstrādātie mobilie tālruņi kļuva visai populāri bagātnieku aprindās. Ja jau var iegādāties dārgu, ekskluzīvu auto, tad kāpēc nedarīt to pašu ar mobilo tālruni? Turklāt bieži vien, tas ir nepieciešams, lai iegūtu sava veida cieņu un respektu biznesa partneru un citu cilvēku acīs. Tag Heuer piedāvā ierīci, kas arī ir vērsta uz bagātnieku auditoriju.

Tag Heuer Meridiist

Pulksteņu ražotājs Tag Heuer šodien paziņojis par savu Vertu un Mobiado līdzinieku – Meridiist. Ka jau visi pārcenotie tālruņi, arī šis ir aprīkots ar pieticīgu funkciju klāstu. Tomēr jāpiemin, ka lietotājam iespējas izvēlēties starp krokodilādas, ādas vai gumijas apdari, tāpat arī ierīce apgādāta ar displeju, kas pārsegts ar safīra stiklu.


Kopumā tālrunis ir apgādāts ar diviem displejiem – 1.9 collu galvenais QVGA displejs, un tālruņa augšpusē izvietots maziņš OLED displejs, tāpat arī telefonam ir divu megapikseļu kamera un tas nodrošina MP3/AAC/MPEG-4 formātu atskaņošanu. Nekas nav pieminēts par 3G esamību, tātad tālrunim ir tikai GSM/GPRS standarti. Ar vienu uzlādes reizi, ierīce sarunu režīmā darbojas 7 stundas.

Veikalu plauktos ekskluzīvais Meridiist būs pieejams jau tuvākajā laikā un tā cena svārstīsies no 5300 līdz 6100 ASV dolāriem.

Izsaki savu viedokli