Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānijas Synaptics ražotie skārienjutīgie paliktņi sastopama lielā daļā portatīvo datoru. Uzņēmums šodien prezentējis gan jaunu paliktņu, gan arī tastatūru tehnoloģiju, kas ļaus klēpjdatorus padarīt vēl plānākus.

ThinTouch tastatūras, atšķirībā no šodien pieejamajām, reģistrēs taustiņus, izmantojot kapacitīvu skārienjutību, taču tajā pašā laikā tiks saglabāta pāris milimetru taustiņa kustība, kas simulēs ierasto piespiešanas sajūtu. Kā ziņo Synaptics, tad šāda tehnoloģija ļaus tastūras padarīt gan uz pusi plānākas, gan arī ilgmūžīgākas, kā arī vieglāk izgaismojamas.

ForcePad skārienjutīgie paliktņi tiks aprīkoti ar tehnoloģiju, kura ļauj noteikt spiediena stiprumu, attiecīgi saprast vai lietotājas vienkārši vēlas kustināt peles kursoru vai veikt klikšķi. Tiek ziņots, ka FocePad spēj izšķirt 64 spiediena līmeņus pieciem pirkstiem reizē. ForcePad ļaus izveidot par 40% plānākus portatīvo datoru skārienjutīgos paliktņus, pateicoties tam, ka nav nepieciešami fiziski taustiņi.

Līdz tirgū parādīsies pirmie produkti, kuros izmantotas Synaptics tehnoloģijas, nāksies kādu brīdi paciesties – piegādes ražotājiem tiks uzsāktas 2013. gadā.

Izsaki savu viedokli