Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

2. septembrī Biķerniekos tiksies pašas ātrākās Baltijas sporta automašīnas, lai cīnītos Latvijas un Igaunijas Dragreisa Čempionātu izšķirošajā finālā „Bridgestone Dragrace Cup 2012”. Uz starta stāsies arī jaudīgākie motocikli ar „lidojošo igauni” Georgu „Korki” Leonovu vadībā, kā arī pirmo reizi šogad Rīgas publikai jaunus kaskadieru trikus rādīs Austrumeiropas Streetbike Freestyle čempions Jānis Rozītis, kurš tieši Biķerniekos no speciāli sagatavotas rampas veiks 15 metru lēcienu! 

Svētdien Biķernieku trasē par čempionu tituliem cīnsies gan visi pašmāju līderi, gan arī Igaunijas Dragreisa Čempionāta ātrākie dragsteri un Latvijā jau iemīļotais un atraktīvais Georgs „Korke” Leonovs jeb „lidojošais igaunis” ar dragreisam speciāli pārveidoto BMW S1000RR”, kā arī somu braucēji Petri Koivuniemi un Juha Lindqvist ar Suzuki RSX-r1000. Biķerniekus pagodinās arī igauņu Buick Grand National (1987) , Pontiac Fiero (1984), Pontiac Firebird Trans AM (1988), Nissan 100 NX (1995) un daudzas citas ļoti interesantas dragreisa sacīkšu automašīnas.

Skatītājus priecēs īpaša sacensību dalībnieku parāde, kvadraciklu dragreiss, „Fantasy Park” bārmeņu šovs un Glamorous karsējmeitenes, bet sacensību izskaņā notiks tradicionālais „Rubbers” riepu kūpināšanas šovs, kurā uzvarētāju ar savām ovācijām noteiks fani. Skatītāju zonā BRIDGESTONE stendā varēs aplūkot un nofotografēties ar PRO drifta braucēja Venta Pečaka  850 zs jaudīgo 3. sērijas BMW, bet dragreisa sezonas noslēguma afterparty – Fantasy Park!

Dalībniekiem vērtīgas balvas sarūpējuši TALLINK, TSC Auto Latvija, Lieliskadāvana.lv, Ķeizarmežs, Multikino, Fantasy Park un daudzi citi. Dzirkstošo vīnu uzsauc „Alita”! Safety Car – „Auto Īle un Herbst”.

Biļetes variet iegādāties „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, DUS „Statoil”, kā arīwww.bilesuserviss.lv. Biļetes cena iepriekšpārdošanā ir LVL 6,00, bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas, bet no 7 līdz 14 gadiem (uzrādot skolēna apliecību) – LVL 2,00.

Mediju pārstāvjiem, kuri vēlas akreditēties Latvijas un Igaunijas Dragreisa čempionātu finālposmam, ir iespēja pieteikties akreditācijai līdz 29. augustam, sūtot savu pieteikumu uz e-pasta adresi respektauto@inbox.lv. Visa informācija par pasākumu www.forsaza.lv.

Latvijas Dragreisa Čempionāta 5. posma ģenerālsponsors – BRIDGESTONE, atbalsta TALLINK, „TSC Auto Latvija”, Double Coffee, oficiālais enerģijas dzēriens „Shark”, oficiālais radio „European Hit Radio”, oficiālā televīzija „Kanāls 2”, informē „ Inbox.lv”, „LNT”.

Sacensības atbalsta: 1188.lv, Discomania, United Press, Ķeizarmežs, GPSPro.lv, Rubbers, Zebra, Ātruma cilts, apsardze Berkuts, Motul, Eparts.lv, DELFI Auto, BMWPower.lv, Travelnews.lv, Oho.lv, Lāčplēša alus, „Labās balvas”, Avon, Alita, Motors24.lv, AutoPort, Fantasy Park, RING Automotive, Multikino, LieliskaDavana.lv, MotoPower.lv, un reklāmas aģentūra SIA „Auzas Tautumeita”.

Saistītās tēmas: autosports

Izsaki savu viedokli