Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Internetā nonākušas jaunākās spekulācijas par topošā Toyota aizmugures piedziņa modeļa izskatu. Tajās kompaktais sporta auto, kas būs pieejams gan Subaru, gan Toyota izpildījumā, attēlots ar laidenām un plūstošām dizaina līnijām.

4,30 metrus garais, 1,73 metrus platais un 1,35 metrus augstais spēkrats pēc Toyota pārstāvju domām solās gūt jaunu stilu un labi izskatīties. Lai arī dizains izvirzīts kā prioritāte, ražotājs nedrīkst aizmirst par to, ka jaunā kupeja tiek uztverta kā AE86 pēctecis, kuru vairāk raksturoja izcila vadāmība, nekā izcils izskats.

Subaru/Toyota modeļu bāzi veidos tagadējā Subaru Legacy platforma, kas no pilnpiedziņas tiks pārbūvēta aizmugures piedziņā. Ne vien platformu, bet arī dzinējus piegādās Subaru – divu litru boksera dzinējs attīstīs 190 līdz 200 zirgspēkus, kurus līdz aizmugurei novadīs sešpakāpju manuālā pārnesumkārba. Kā opcija tiks piedāvāta automātiskā pārnesumkārba, kā arī tiek plānota modeļa kabrioleta versija. Ražošanā jaunā kupeja solās nonākt 2011. gadā, un tās cena Lielbritānijā varētu būt ap 18’000 latiem.

Ziņas avots: 7tune.com

Izsaki savu viedokli