Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vel nesen Microsoft vadītājs Stīvs Balmers vēstīja, ka uzņēmums lēnām no programmatūras kompānijas kļūst par tādu, kas koncentrējas uz ierīcēm un servisiem. Tagad viņš paziņojis, ka Microsoft nav nepieciešams savs viedtālrunis.

Saprotams, ka nozīmīgu lomu spēlē lielās izmaksas, kas būtu jāiegulda, lai izveidotu pilnvērtīgu iPhone un Galaxy S4 konkurentu, turklāt šāds solis būtu ļoti riskants. Līdzīgu viedokli pauž arī analītiķi, apgalvojot, ka atsevišķa Microsoft viedtālruņa izveidošana nebūtu labākais veids, kā ieguldīt uzņēmuma resursus un līdzekļus.

Tā vietā uzņēmums turpinās iekarot tirgus daļu jau esošajās nozarēs. Tiesa gan, Microsoft paziņojis, ka lētā gala ierīču veidošana, lai iegūtu papildus noietu, neietilpst kompānijas plānos. Tā vietā uzņēmums veidos augstas kvalitātes produktus.

Turklāt, lētā gala tirgu iespējams iekarot pateicoties Nokia, kura ražotais Lumia 520 maksā vien 180 ASV dolārus. Bez tam paļaušanās uz Nokia tālruņiem, nevis savas, atsevišķas ierīces radīšana patiešām sāk atmaksāties. Vairākos tirgos, kā, piemēram, Krievija, Argentīna, Polija, Dienvidāfrika, Indija, Ukraina un dažās Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīs Windows Phone ierīces ir vairāk pieprasītas, nekā iPhone.

176713-windowsphone8

Saistītās tēmas: microsoft

Izsaki savu viedokli